Dlaczego prezes Pfizera nie stawił się na przesłuchanie w Parlamencie Europejskim

Zatem, dlaczego prezes Pfizera nie stawił się na przesłuchanie w Parlamencie Europejskim? Można by rzec, że niewinny nie ma nic do ukrycia. A może są jakieś niewyjaśnione problemy? Może ktoś ma coś do ukrycia? To teraz nie ma znaczenia. Jego pracownica sama przyznała: nie badano preparatów pod kątem zatrzymywania transmisji wirusa przed wypuszczeniem jej na rynek! A czy to właśnie zatrzymanie transmisji nam obiecywano?!

Kowid, preparaty… Oni nas okłamywali

Początkowo nie było wręcz mowy o powstrzymaniu ciężkiego przebiegu – mówiono o zatrzymaniu zakażeń! W związku z tym nie dajcie się znów nabrać, że nie o to chodzi w skuteczności szpryc, bo właśnie oni nam to obiecywali. A więc oni kłamali i nadal kłamią. Albo sami nie wiedzieli, na czym polega działanie ich produktu. Na to poszły miliardy. Po to zamknięto Europę aż na dwa lata. Ludzie tracili prawo do życia jak normalni obywatele. Wiele osób nie mogło pracować, wiele firm było zamykanych. To oznaczało wiele ludzkich tragedii!

„Pani od 4,5 miliarda dawek”

 

– „Pani von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej, znana jest również jako ‘pani od 4,5 miliarda dawek’. Dzisiaj 10 naszych reprezentantów zapytało ją o następującą rzecz: kiedy zaprezentuje nam, członkom Parlamentu Europejskiego, a także obywatelom UE, których rzekomo reprezentuje, korespondencję z Pfizerem, którą prowadziła podczas zakupu 4,5 miliarda dawek preparatów, w czasie, kiedy nie było kompletnie żadnego dowodu na efektywność lub – co szczególnie ważne – bezpieczeństwo tego produktu. Wyobraźcie sobie, 4,5 miliarda dawek dla 450 milionów ludzi!” – mówi Mislav Kolakuśić.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) wolnosc.tv

Kolejny wyciek wiadomości między Europejską Agencją Leków, a Pfizer'em!


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos