Harriet Hall nie tylko „krytycznie odnosiła się” do sceptyków szczepionek, była agresywna i obrażała samo ich istnienie, nazywając ich wszystkich głupimi idiotami , których należy przeanalizować pod kątem ich irracjonalnego myślenia. Określiła wszystkich sceptyków szczepionek jako propagatorów mitów w mediach społecznościowych dotyczących zastrzyków powodujących zawały serca, zakrzepy naczyniowe i bezpłodność.
 
Dr Hall, blogerka SkepDoc, która zaciekle krytykowała medycynę naturalną przy każdej nadarzającej się okazji, zmarła „nagle” po otrzymaniu 3 toksycznych szczepionek.
To była wielka tajemnica dla SkepDoc Harriet, dlaczego jakikolwiek rodzic na planecie Ziemia kiedykolwiek unikałby potrójnego dźgnięcia każdego dziecka zastrzykami tworzącymi priony, których dzieci nie potrzebują. „Dlaczego nie wszyscy się szczepią” – udawała rozterkę na swoim blogu. Jakie to zdumiewające.
 
Autorka bloga poświęconego medycynie naukowej zmarła po tym, jak zastosowała się do swojej własnej rady dotyczącej zastrzyków z białka kolczastego, a teraz każdy, kto o tym mówi, jest uważany za niegrzecznego i niewrażliwego na jej tragedię. Gdzie byli ci wszyscy krytycy, kiedy dr SkepDoc nazywał wszystkich zwolenników naturalnego zdrowia kompletnymi idiotami i szaleńcami. Kto był wtedy nieczuły?
 
Wygląda na to, że „medycyna oparta na nauce” NIE podąża już za nauką, inaczej zorientowaliby się, że coś tu nie gra. W końcu ludzie w firmie Pfizer mają za sobą dziesięciolecia oszustw, zaniedbań i korupcji , jeśli chodzi o tworzenie i sprzedaż swoich leków i szczepionek, podobnie jak Moderna.
 
Wszyscy „naukowi” oszuści medyczni i psychoblogerzy nadal głosza swoją propagandę mimo, że ludzie padają, jak muchy po szczepionkach.
 
Cała kampania dotycząca opioidów przeciwbólowych była rzekomo „oparta na nauce” i „oparta na dowodach”, twierdząc, że NIE uzależniają i są „bezpieczne i skuteczne” w zwalczaniu bólu spowodowanego niemal wszystkim, w tym bólem chirurgicznym, bólem pleców ból, stan zapalny ból, nazwij to. Czy wszyscy zwolennicy naturalnego zdrowia są idiotami i zwolennikami teorii spiskowych, skoro kwestionowali to wszystko, zanim prawda wyszła na jaw? Wymaga to starannego rozważenia, zwłaszcza teraz, gdy widzimy, jak doskonale zdrowi sportowcy na całym świecie umierają z powodu zawału serca zaraz po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid.
 
Jeśli wierzysz w „medycynę opartą na nauce”, jak niedawno zmarła Harriet Hall, możesz chcieć stać się sceptykiem całej tej propagandy, zaczynając już teraz.
 
Nigdy nie krytykuj krytyka po jego śmierci, bo inaczej jego zwolennicy i płaczące trolle rozerwą cię na strzępy w Internecie. Przykładem może być Dr David „Kevorkian” Gorsky dołączył do churu ze swoimi własnymi tyradami, broniąc szczepionkowego szaleństwa najlepiej, jak potrafi, z ZEROWĄ nauką na poparcie swoich twierdzeń. Gorsky jest jeszcze bardziej agresywnym blogerem niż SkepDoc. To ten sam lekarz, który chełpił się śmiercią lekarza medycyny naturalnej.
Teraz nie jest mu do śmiechu. Jako fanatyczny zwolennik ślepej wiary w firmy farmaceutyczne jest kolejnym kandydatem do bycia ofiarą, złożoną na ołtarzu fałszywej nauki, w walce o nowy ustrój dyktatorski - farmacjonizm.

Zdrowe grzyby


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos