Obiecane w filmie dowody, że zbrodnie farmacjonizmu zostały przepowiedziane w Biblii:
http://www.jeszu.pl/2016/11/biblia-ostrzega-przed-farmakologia.html
http://www.jeszu.pl/2016/03/farmakologia-oszustwo-szatana.html
https://youtu.be/V9aCswPBzCU
Uczciwy przekład biblii (w trakcie tłumaczenia)
http://www.jeszu.com/

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło


Philippe'a van Welbergena zainteresował się grafenowym składnikiem, który wydaje się samoorganizować wewnątrz ludzkiego ciała, w postaci dużych włókien o niezidentyfikowanej strukturze, które zamieniają się w skrzepy.

W niektórych przypadkach skrzepy te nabierają właściwości magnetycznych, które zdaniem Welbergena są w stanie wywołać ładunek elektryczny. Innymi słowy, są to złożone biostruktury.

Do tej pory wierzono, że te skrzepy na bazie grafenu atakują osoby, które zostały zaszczepione. Ale teraz istnieją dowody sugerujące, że osoby nieszczepione mogą również je wyłapywać przez rozsiewanie.

Jeśli nie jesteś zaszczepiony, trzymaj się jak najdalej od zaszczepionych.

Welbergen, był jednym z pierwszych ekspertów, który ostrzegał opinię publiczną przed uszkodzeniami krwi spowodowanymi przez szczepionki.

W zeszłym roku opublikował zdjęcia próbek krwi, które uchwycił pod mikroskopem. Obrazy te wykazały niepokojącą obecność dziwnych obiektów opisanych jako „struktury przypominające tubę” i cząstki, które „rozświetlają i uszkadzają wiele komórek”.

U wielu pacjentów Welbergena zaczęły pojawiać się dziwne objawy niedługo po po akcji szczepienia.

Zaszczepieni, skarżyli się na nagłe napady chronicznego zmęczenia, zawroty głowy, problemy z pamięcią, a nawet paraliż. Kobiety, które przekroczyły wiek rozrodczy, nagle znów zaczęły mieć miesiączki.

Próbki krwi pobrane od tych pacjentów wykazały, że struktury generowane grafenem prawie całkowicie zdziesiątkowały każdą komórkę krwi w zasięgu wzroku.

Welbergen zauważył coś, co jest opisane jako efekt polaryzacji magnetycznej lub elektrycznej, występujący po różnych stronach zidentyfikowanych przez niego włókien grafenowych.

Powiedział, że prawie każda próbka wykazywała oznaki tej biegunowości, podczas gdy przed wypuszczeniem szczepionek nigdy wcześniej nie był świadkiem czegoś takiego przez wszystkie lata swojej praktyki.

„Zastrzyki Covida są bronią prowadząca do ludobójstwa, a to, że ludzie, którzy je zaprojektowali, wciąż chodzą na wolności, jest niezrozumiałe”.

Wydaje się że ogół społeczeństwa się budzi i że to już koniec oszustw farmacji, ale to złudzenie. Księga Objawienia zawiera informację, że ludzie nie odwrócą się od farmacji, ale też zapowiada, że farmacjonizm będzie wyjątkowo surowo karany, ale nie przez ludzi tylko przez Boga, bo ludzie dadzą się zwodzić do końca. A nawet jeśli ludzie odwrócą się od farmacji to nadal będzie ona wmuszana przez ośrodki władzy.

Objawienie 9:21 informuje, że mimo wielu cierpień:

Nie odwrócą się od zabójstw, od farmacji, od niemoralności i od kradzieży.

Wszystko to zostało przepowiedziane i obecnie się spełnia. Tylko że w twoim przekładzie Biblii zamiast farmacji tłumacz wstawił czary, ale jak zbadasz temat to się przekonasz, że to próba ukrycia zbrodniczego charakteru farmacji. Niestety religie biorą w tym udział.

Link do materiału w którym udowadniam, że nie chodzi o czary tylko farmacje umieszczę pod tym filmem.

Category: Farmacjonizm

Related Videos