Dr Peter McCullough mówi o preparatach i indoktrynacji lekarzy

Dr Peter McCullough mówi: „na tym etapie, od półtora roku jest jasne, że nie ma żadnej sytuacji kryzysowej w kraju (chodzi o Stany Zjednoczone – przypomina autor). Taka sytuacja jest tworzona przez lekarzy, nie przez urzędników zajmujących się polityką zdrowotną. Medyczna sytuacja kryzysowa, jak każda, powinna być jasno widoczna dla każdego. Nikt w tym pokoju nie wygląda, jakby był w poważnym stanie medycznym. A jednak nasz rząd ogłosił wczoraj, że „małpia ospa” jest już sprawą kryzysową w kontekście zdrowotnym.

Dr Malone wprost powiedział: „to bardzo niewielka grupa chorych, choroba jest bardzo łatwa do wyleczenia lekiem, który już mamy. I nie ma żadnych zgonów w USA! Mimo iż oczywiście, to bolesna choroba dla tych, którzy ją mają i są leczeni. Z kolei SARS-CoV-2 stan kryzysowy trwał ponad 1,5 roku, gdy zaczęliśmy leczyć i szpitale przestały być tak oblegane.

Dr Peter McCullough mówi o preparatach i indoktrynacji lekarzy

Dla małpiej ospy nie ma żadnej tego typu sytuacji! Fakt, że rząd coś takiego jednak ogłasza, jest jasnym dowodem, że używają medycznych kryzysów, żeby zrealizować polityczną agendę, plan. – Doktorze McCullough, jaka jest pańska opinia o cenzurowaniu lekarzy? – zadaje pytanie redaktor. Odpowiedź dr-a Petera McCullough brzmi: „lekarze byli jedną z pierwszych grup, które przyjęły preparat. Nawet przed pacjentami domów opieki. I w tamtym czasie praktycznie każdy lekarz w Ameryce był już indoktrynowany odnośnie przyjęcia tych preparatów.

Covid i efekt psychologiczny. Czy powinniśmy przyjmować preparaty?

Później dopiero dowiedzieli się o ryzykach! I uważam, że to wytworzyło pośród nich efekt psychologiczny, przez który mówili pacjentom” „Ja zaryzykowałem (szczepiąc się), ty powinieneś zrobić to samo!”. I takie wykrzywione myślenie jest powszechne wśród lekarzy.

źródło: wolnosc.tv

Category: Farmacjonizm

Related Videos