Za przedstawianie tych faktów już 19 grudnia dr Martyka zostanie poddany rozprawie DYSCYPLINARNEJ. Czy zostanie uniewinniony, jak np. dr Basiukiewicz? A może z czystej nienawiści “koledzy z branży” jednak coś na niego znajdą? W końcu, jeśli jest człowiek, znajdzie się i paragraf… System prześladowań, cenzury i miękkiego terroru przećwiczony podczas pandemii COVID zostanie niedługo ponownie wykorzystany, o czym otwarcie mówią globaliści ze Światowego Forum Ekonomicznego.

 

Pandemia COVID była próbą przed właściwym spektaklem – lockdownami klimatycznymi, polityką ograniczania indywidualnego śladu węglowego i totalnej kontroli!

Jak napisali na swojej stronie, pandemia COVID była próbą przed właściwym spektaklem – lockdownami klimatycznymi, polityką ograniczania indywidualnego śladu węglowego i totalnej kontroli za pomocą ideologii klimatyzmu. Jeśli pozwolimy na niszczenie niezależnych lekarzy, to nikt więcej nie odważy się otwarcie mówić o tym, co nadchodzi.

 

Covid i liczba hospitalizacji w 2020 roku

– Liczba hospitalizowanych z powodu zakażenia SARS-CoV-2 w roku 2020 to około 1% wszystkich hospitalizacji. 1 procent! Ale w wyniku wprowadzenia specyficznych zarządzeń mieliśmy w tym roku 2020 około 2 miliony hospitalizacji mniej. Proszę państwa, w wyniku wprowadzeń tych zarządzań – 1 procent pacjentów – i zmniejszyła się o 2 miliony ogólna liczba hospitalizacji – mówi dr Zbigniew Martyka.

 

Pod pretekstem walki z pandemią wprowadza się zupełnie nielogiczne, pozbawione podstaw naukowych zarządzenia

– Zatem, czy powodem paraliżu służby zdrowia była ogromna ilość chorych? Czy raczej nieprzemyślane, błędne decyzje władz? Pod pretekstem walki z pandemią wprowadza się zupełnie nielogiczne, pozbawione podstaw naukowych zarządzenia. Po pierwsze, lockdown. W dniu dzisiejszym można już przedstawić niezbite dowody na bezskuteczność takich decyzji, jeśli idzie o ograniczenie zakażeń. Udowadniają to liczne publikacje naukowe. Po pierwsze, liczba dowodów nieskuteczność lockdownu przytłacza te, które wskazują na jego rzekomą skuteczność – dodaje dr Martyka.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook), Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos