Prywatne korporacje chcą przejąć kontrole nad ludźmi, segregując ich według przydatności dla elit rządzących, zdecydują, kogo trzeba się pozbyć. Pytanie, które musimy sobie zadać, to: Po co nam te elity? Dlaczego mamy tolerować ich istnienie i ich dążenie do stworzenia raju tylko dla nich? 

W nadchodzących latach i dekadach pojawi się indywidualna dyskryminacja, i właściwie może się ona opierać na dobrej ocenie tego, kim jesteś! Jeżeli algorytmy, algorytmy Big Data z AT&T cię śledzą, przeszukują twój profil na Facebooku, twoje DNA, twoje dane jeszcze z przedszkola aż do dzisiaj, to będą mogły dość trafnie wywnioskować, kim jesteś! Może uda im się na przykład ustalić, że brakuje ci motywacji na skali X, na skali Harariego, na skali Friedmana dotyczącej własnej automotywacji, że od 0 do 10 masz tylko 7,1 – mówi Yuval Noah Harari.

Harari o skali oceny ludzi!

Izraelski historyk dodaje: „I nie chcemy przyjąć w naszej firmie ludzi poniżej 8,2. I wiemy z doświadczenia, że owszem, możemy cię niecno popchnąć, ale po prostu brakuje ci tego, czego potrzebujemy. Nie będziesz w stanie zrobić nic, niemalże nic przeciwko takiej dyskryminacji. Po pierwsze dlatego, że dotyczy tyle ciebie!

Yuval Noah Harari: „Powstaje klasa ludzi bezużytecznych!”

Yuval Noah Harari jest ideologiem Wielkiego Resetu i bez zażenowania mówi: „Powstaje klasa ludzi bezużytecznych. Po co nam oni? Co z nimi zrobić? Gry komputerowe i narkotyki! Tak! To jest oferta dla nas! I to w dodatku tak szczera, gdyż między wierszami ten człowiek sygnalizuje, że powinniśmy radykalnie zmniejszyć populację, co zresztą postulują również tak zwani ekolodzy i różni psychopaci.

Teoria spiskowa czy może to już dzieje się teraz?!

 

Tak zwane teorie spiskowe, którymi kiedyś nazywano to, co obecnie dzieje się na naszych oczach są już przez takich ludzi niespecjalnie ukrywane. Przeciwnie, mówią o tym z pewną dumą, gdyż są tak pewni i przekonani o swoim sukcesie w tej sprawie. Zatem jak tu się nie cieszyć z bycia władcą niewolników, których można odłączyć od życia wykonując jedno kliknięcie?! W jakim kierunku to wszystko zmierza? Czy ktoś powstrzyma te procesy. Siła w nas, w antysystemowcach, więc powiedzmy „STOP!” i zaprotestujmy już teraz!

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wiadomosci.tv

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos