Russell Brand podsumowuje sprzeczne fakty i słabe badania skuteczności preparatów mających chronić przed covidem. 

Mamy do czynienia z manipulacjami oraz fałszywymi badaniami gigantów farmaceutycznych. Celem tego jest wprowadzenie preparatów na najpopularniejszą chorobę. Media zaczynają odkrywać i coraz głośniej mówić o skandalicznych przekrętach, jakie miały miejsce w tym całym procederze „udowadniania” skuteczności (bo z badaniem wydaje się to mieć niewiele wspólnego) preparatów na C19. Najlepiej podsumowuje to ten komentarz: Żadne naukowe czasopismo nie uznałoby tak niedbałych i naciąganych badań, jakie przeprowadzono, żeby wymusić zatwierdzenie preparatu wstrzykiwanego przeciw Covid-19. Przecież te badania dotyczyły w znacznej mierze rzekomego bezpieczeństwa przy podawaniu dzieciom poniżej 5 lat.

 

Russell Brand: „Wypowiedzi sygnalistów z NIH, FDA i CDC sprawiają, że covidowa narracja się rozpada!”

Russell Brand grzmi: „Wypowiedzi sygnalistów z NIH, FDA i CDC sprawiają, że covidowa narracja się rozpada! Tak, ci z was, którzy przez długi czas podejrzewali, że nie mówi nam się całej prawdy, są wyznawcami teorii spiskowych! Zgadza się? Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak sygnaliści z FDA (Ford and Drug Administration), NIH i CDC przychodzą porozmawiać z uznanym naukowcem uniwersytetu Johnsa Hopkinsa o tym, jak informacje były ukrywane i przekręcane”.

 

Joe Biden: „Nie złapiesz Covida jeśli przyjmiesz preparat”

– W tym przypadku, w szczególności chodzi o zalecenia przyjmowania preparatów dla dzieci, ale nie tylko to, na przestrzeni tej dwuletniej pandemii. A jeśli macie wątpliwości, że nastąpiło jakieś zamieszanie, to po prostu spójrzcie na te wypowiedzi i zastanówcie się, czy są w nich jakieś sprzeczności – dodaje Russell Brand. Joe Biden mówił: „Nie złapiesz Covida jeśli przyjmiesz preparat”. – Dzisiaj prezydent Biden otrzymał dodatni wynik testu na Covid-19.

Preparaty dla dzieci?! Czy to bezpieczne?

 

Russell Brand wyjaśnia: „Trochę to mylące, prawda? Na pewno się nie zarazisz. O, zaraziłem się. Ale zanim się dowiecie, co ja o tym myślę, w końcu ja też byłem kiedyś uzależnionym od narkotyków celebrytą, spójrzmy, co powiedzą stare dobre mainstreamowe media. – Niezwykłe wieści z FDA, agencja właśnie autoryzowała dawki dodatkowe Pfizera dla dzieci w wieku 5-11.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wiadomości.TV

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos