Tak to niestety wygląda! Rząd przyjmuje miliony nielegalnych imigrantów, natomiast najlepszy tenisista świata nie może przyjechać i zagrać bo nie przyjął preparatu na wiadomo co! Zatem wprost możemy już powiedzieć, że covidowej propagandy na usługach potężnych koncernów farmaceutycznych ciąg dalszy. W związku z tym kiedy wreszcie świat zrozumie, że to nie ma nic wspólnego z naszym bezpieczeństwem oraz zdrowiem?!

W Stanach Zjednoczonych lewacki rząd wpuszcza do swojego kraju miliony nielegalnych imigrantów z przeróżnymi chorobami

W Stanach Zjednoczonych lewacki rząd wpuszcza do swojego kraju miliony nielegalnych imigrantów z przeróżnymi chorobami i sprowadza na Amerykanów Armagedon – nie tylko zdrowotny, ale również polityczny, gospodarczy oraz demograficzny. Jednak nie to jest zmartwieniem dla prezydenta Joe Bidena i jego mocodawców, bo imigranci mają służyć przeciągnięciu szali po wyborach, kiedy już otrzymają obywatelstwa (tak samo dzieje się w Polsce). Musimy także odnieść się do sprawy Djokovica. To jest propaganda koncernów farmaceutycznych – zatem trzeba go zniszczyć.

 

Absurdów pandemicznych ciąg dalszy…

Walczmy zatem z absurdami pandemicznymi i tłumaczmy cierpliwie ludziom, jakie są fakty. W Polsce widzimy już ogromny wzrost zachorowań na HIV/AIDS przez ostatni rok. Wraca do nas także polio. Wiemy dobrze, skąd jest to tutaj wnoszone. I co? I nic! Ponieważ minister Niedzielski zajmuje się w mediach wyłącznie C19 i straszy, nas Polaków kolejną już falą. Tutaj wcale nie chodzi o nasze zdrowie!

Skorumpowane instytucje rządowe, walka z „pandemią”, noszenie maseczek i przymus szcz…

 

– Trwa walka z naszymi skorumpowanymi instytucjami rządowymi, podobnie nasza walka z pandemią koronawirusa jest daleka od zakończenia. Owszem, nie musicie się martwić noszeniem maseczki do pracy czy do szkoły, nie jesteście zmuszani do zaszcz…nia się, żeby pracować lub uczyć się tam, gdzie mieszkacie – ale wielu ludzi było – mówi Dan Ball.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook), wiadomosci.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos