Peter Gotzsche jest duńskim lekarzem, który publikuje między innymi w słynnej Bibliotece Cochranowskiej. Ów lekarz wprost mówi: nasze leki na receptę zabijają nawet 200 tysięcy ludzi rocznie. Dodatkowo są najczęstszą przyczyną zgonu po chorobach serca i nowotworach! Ten naukowiec wydał także książkę, która dotyczy tematu zorganizowanej przestępczości oraz korupcji w przemyśle farmaceutycznym. Dochodzi nawet do przekupywania profesorów, którzy wydaja opinie na temat produktów. Przekupywani są również farmaceuci i lekarze. Zatem… nic dziwnego, że następnie te leki są polecane z niebywałym entuzjazmem. Wynika z tego, że nasze ciała są gigantycznym rynkiem. Można nawet to określić jako pole bitwy.

Co powinniśmy wiedzieć o funkcjonowaniu przemysłu farmaceutycznego?

Natomiast profesor Więckowski wypowiada się na temat przemysłu farmaceutycznego: „Leczenie chorób dla niego jest celem w najlepszym wypadku drugoplanowym. Musimy wobec tego mieć świadomość, że rynkiem zbytu jest nasze ciało. Ekspansja chorób jest konieczna dla wzrostu przemysłu farmaceutycznego!”. W ciągu ostatnich dwóch lat mogliśmy zaobserwować, jak bardzo jest to prawda. Musimy postawić pytanie: jak długo będziemy jeszcze na to pozwalać?

Peter Gotzsche o przyczynach śmierci. Tego nie powiedzą wam media głównego nurtu

Peter Gotzsche mówi: „Dwa lata temu odkryłem, że nasze leki na receptę są trzecią najczęstszą przyczyną zgonu, po chorobach serca i nowotworach. (…) Połowa tych ludzi umiera, robiąc dokładnie to, co im kazali lekarze. Czyli umierają z powodu skutków ubocznych. Druga połowa umiera z powodu błędów medycznych. Często to właśnie lekarze popełniają błędy, gdyż każdy lek może być związany z 20-40 możliwymi przeciwwskazaniami i ostrzeżeniami. Żaden lekarz na świecie nie wie tego wszystkiego”.

Peter McCullough: Przez ostatnie dwa lata straszyli nas koronawirusem, że umrzemy, a jednak żyjemy!

Leki, które (nie)pomagają?!

 

Lekarz dodaje: „Zatem dają pacjentom leki, których nie powinni im dać – które wchodzą w niepożądane interakcje z innymi lekami albo składnikami diety, itd. A potem pacjenci umierają – to jest ta druga połowa. Kolejna rzecz, którą odkryłem 2 lata temu, była taka, że większość tego, co robią koncerny farmaceutyczne, spełnia kryteria zorganizowanej przestępczości według amerykańskiego prawa.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło
 

Category: Farmacjonizm

Related Videos