Grypa hiszpanka pojawiła się w bazie wojskowej Fort Riley na terytorium USA po zaszczepieniu żołnierzy przeciw zapaleniu opon mózgowych. Zaszczepiono ich bakteryjną, eksperymentalną szczepionką, a następnie żołnierzy wysłano na wojnę. Propaganda ostrzegała, że żołnierze wrócą do USA z chorobami europejskimi, więc należy się szczepić, by uniknąć tych chorób. Umierali tylko ci co byli zaszczepienie.

Po latach media nie pozwoliły na wyciągnięcie z tego wniosków, okłamały społeczeństwo, że to była grypa i zasugerowały pochodzenie z Hiszpanii, a jakie miejsce zajęli ci co byli przyczyna tej choroby? Zostali okrzyknięci zbawcami, walczącymi z chorobami, dziś także te same instytucje powoduje kolejne choroby i jako przeciwdziałanie im proponują kolejną eksperymentalną szczepionkę. Już niebawem dowiemy się o olbrzymiej liczbie zgonów i po raz kolejny umierać będą głównie ludzie zaszczepieni.

Co farmacja zaproponuje jako ratunek? Kolejną szczepionkę po której będą umierały kolejne miliony, ale nam powiedzą, że te choroby biorą się nie wiadomo skąd, ewentualnie, że to wina rozwoju cywilizacyjnego.

Na uwagę zasługują naciski organizacji ponadpaństwowych, które wymuszają na przywódcach państw posłuszne stosowanie się do ich zaleceń. W którymś momencie państwa powiedzą dość i zwrócą się przeciwko Babilonowi Wielkiemu, organizującemu te igrzyska śmierci.

Polecam Wojnę Babilonu przeciw narodom.

Krzysztof Król

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos