Ron DeSantis o konieczności zniesienia obostrzeń covidowych i prawu do odszkodowania za szkody wyrządzone bezsensownymi przepisami.

Gubernator Florydy, Ron DeSantis, bez najmniejszych oporów wypowiada się o tej całej ideologii Covidowej oraz o tym, jak prawdziwa nauka (chodzi o dane i badania) obala ją od miesięcy: „Obecnie ludzie patrzą na badania i mówią: ojej, maseczki szkodzą dzieciom. My na Florydzie znieśliśmy maski, za pomocą legislacji, za pomocą aktu praw rodziców, itd. Ale rzeczywistość jest taka, że ten pogląd nie miał oparcia w danych! To był jakiś aktualny trend, ludzie zakładali konta na Twitterze w stylu ‘maski’, ‘strzykawka’, i to było jakby ich nowa tożsamość”.

 

Ron DeSantis: „Okłamali nas w kwestii preparatów mRNA”

– Okłamali nas w kwestii preparatów mRNA. Mówili, że jak ją przyjmiesz, nie złapiesz Covida. To nieprawda, to kłamstwo, a jednak nadal je powtarzają, mimo przeważających dowodów, które są teraz dostępne, mimo osób, które przyjęły wiele dodatkowych dawek, a i tak są narażone na złapanie wirusa – dodaje gubernator Florydy.

 

Czy ideologia jest ważniejsza od danych oraz dowodów?

Ron DeSantis dodaje: „Nie ma tu żadnych wątpliwości. Po raz kolejny i kolejny widzimy, jak ideologia jest ważniejsza niż dane i dowody. Efekt jest taki, że kiedy powiedzą coś w stylu: 6 tygodni maskowania zakończy Covid – mówią coś takiego, to się nie sprawdza, więc co robią? Zmieniają narrację, mówiąc na przykład., że tylko 95% osób nosiło maseczki! Ciągle próbują się wykręcać zamiast przyznać, że ich ideologia była od początku fałszywa. To bardzo niebezpieczne, patrząc na to wszystko ogółem”.

 

Covidowa propaganda nie tylko w Polsce

 

Ron DeSantis mówi jak jest o tej całej covidowej propagandzie, jaka płynie z mediów mainstreamowych. W Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, forsuje się pewną narrację w związku z tak zwaną „pandemią” koronawirusa. Nie tylko u nas nakazano nam maskować się. W USA też mieli ten sam problem. Ron DeSantis argumentuje: „Nawet CDC przyznaje teraz, że nie ma powodu, aby traktować osoby, które przyjęły preparaty oraz osoby, które tego nie zrobiły, inaczej. Wiecie, co to oznacza? Każdy przymus musi zostać usunięty!”.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.TV

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos