Teraz “weryfikatorzy informacji” wciskają wszystkim do gardła nową prawdę objawioną, jakoby te badania nie miały znaczenia. Ależ oczywiście, że mają, bo na rzekomym zatrzymywaniu transmisji opierała się propaganda kowidowa polityków i mediów całego świata, a strażnicy farmaceutycznej “prawdy” pomagali im w tym z całą mocą! Zaszczep się, to nie zarazisz!

 

Dlaczego kazali nam przyjąć preparat?!

Zaszcz*p się, to będziesz ostatnim z kowidem! Wcześniej w ogóle obiecywali, że zaszprycowany nawet nie zachoruje. Horban mówił to na filmie z akcji “Szczepimy się” opublikowanym na Twitterze KPRM. Po pojawieniu się szczepionki, która miała być zresztą jednodawkowa już na całe życie (sic!) świat miał wrócić do normalności. Artykuł “weryfikatora” naprawdę tych faktów i wydarzeń nie zmieni!

 
 

„Pandemia” koronawirusa, preparat na C19, czyli kto nas okłamywał?

– Czyli Pfizer nie wiedział, czy preparat na C19 zatrzymuje transmisję, zanim ją wypuścili na rynek. Pamiętam z tamtego czasu przedstawicieli brytyjskiego rządu, którzy obecnie zostali włączeni do grona utytułowanych dam i rycerzy, itd., jak dobitnie nam tłumaczyli, że wszystkie standardowe kroki testów klinicznych zostały wykonane również przy tych preparatach. Dali nam to na słowo! Miejmy nadzieję, że się nie rozczarujemy. Spójrzmy na garść informacji, które zostały obecnie opublikowane. Nietrudno stwierdzić, że części osób to bardzo nie odpowiadało – mówi dr John Campbell.

 

Rob Roos miał rację?!

 

– Czy Pfizer wiedział, że preparat na kowid zatrzymuje transmisję, przed wpuszczeniem na rynek? To jest od Rob Roosa, członka Parlamentu Europejskiego , Holendra: „Podczas przesłuchania komisji kowidowej, dyrektorka Pfizera przyznała, że preparat nigdy nie był przetestowany pod kątem zapobiegania transmisji. <<Zaszcz*p się dla innych>> było od początku kłamstwem”. Podkreślam, że to nie jest moja wypowiedź, ponieważ nie mogę przekroczyć wytycznych YouTube’a – dodaje lekarz.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 

Category: Farmacjonizm

Related Videos