– Te szczepionki leżały na śmietniku w 2019 roku, dlaczego? Dlatego, że one się rozchodzą po wszczepieniu po całym organizmie. To jest preparat genetyczny, tzn. ja jestem genetykiem, więc mogę tak o tym szczerze powiedzieć, czyli transformują komórki. Czyli wchodzą do dowolnych komórek w organizmie, u jednego do tych, u jednego do innych, od mózgu, jajników, serca, wątroby, może pan wybrać jakikolwiek organ, wchodzą tam te nanocząsteczki lipidowe i transformują komórkę, czyli komórka nagle zaczyna produkować to, co było w tej nanocząsteczce lipidowej zakodowane w tym mRNA – ujawnia prof. Norman Pieniążek.

 

Szczepionki, infekcje, komórki, czyli jak to wszystko działa…

– W związku z powyższym, nasz cały układ immunologiczny, który prześwietla wszystkie komórki, bo taka jest jego rola, patrzy, komórka załóżmy w jajniku nagle ma jakieś obce białko. Czyli po prostu coś się stało, infekcja zabija komórkę – dodaje profesor.

 
 

Niepożądane odczyny poszczepiennie i pseudoszczepionki

– I te wszystkie problemy z tak zwanymi niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, z tą tak zwaną pseudoszczepionką (do wielu nadal nie docierają informacje, czym tak naprawdę są te szczepionki – a właściwie pseudoszczepionki – jak zauważa profesor – uwaga autora) były znane! – wypowiada się profesor Norman Pieniążek.

 

Te szczepionki są nawet niebezpieczne dla zwierząt!

 

– Nigdy, nigdy, nigdy, to trzeba kilka razy powtórzyć, szczepionka oparta na tej technologii nie została zatwierdzona nawet dla zwierząt! Uznano, że nawet dla zwierząt te szczepionki są zbyt niebezpieczne. Natomiast różni ludzie w Polsce z tytułami, prawda, opowiadali takie historyjki, że przecież na podstawie tej technologii już było kilka szczepionek. Oczywiście, ktoś twierdził, że zrobi taką szczepionkę, ale żadna szczepionka nie była zrobiona ani zatwierdzona, nawet dla zwierząt! – grzmi profesor Norman Pieniążek.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm
Views: 1352

Related Videos