Kamala Harris niedługo przed objęciem władzy nazywała koncerny farmaceutyczne “niczym więcej, niż dealerami narkotyków wysokiego szczebla”. Gdy jeszcze rządził Trump, mówiła, że nie przyjmie szczepionki, jeśli Trump będzie do niej namawiał. Twierdziła też, że koncerny “mogłyby stworzyć szczepionkę, która będzie SZKODZIĆ LUDZIOM”. Co się stało chwilę po objęciu władzy przez Bidena?

 

Kto promuje Pfizera?!

Całkowita zmiana narracji! Rząd Demokratów stał się de facto zespołem marketingowym Pfizera! Koniec z sugestiami, że koncerny mogą być nieuczciwe. Akcje Pfizera wystrzeliły w górę, zarządcy firmy zarobili miliardy. Tak się robi biznes!

 

Tucker Carlson: „Przez ostatnie 25 lat opioidy zniszczyły całe regiony kraju!”

– Gdybyśmy mieli wyodrębnić jedną konkretną tragedię, która pociągnęła za sobą największą liczbę ofiar w USA, to pewnie byłby kryzys opioidowy. Przez ostatnie 25 lat opioidy zniszczyły całe regiony kraju. Głównie tereny wiejskie, zamieszkane przez ludzi, którzy budowali i karmili ten kraj przez pokolenia – mówi Tucker Carlson.

 

Czym był/jest kryzys opioidowy?

 

– Setki tysięcy z nich zmarły z powodu opioidów. Wciąż umierają! Ponad 100 tysięcy zmarło tylko w zeszłym roku przez fentanyl. Fentanyl jest imprtowany z Chin, przemycany przez Meksyk. Jeżeli tu mieszkasz, to pewnie znasz kogoś, kto zmarł od fentanylu, prawdopodobnie czyjeś dziecko. O czym można zapomnieć w obliczu tej tragedii, to to, że epidemia opioidalna nie była czymś naturalnym – nie rozpoczęła się ot, tak któregoś dnia, bo ludzie w luźno zaludnionych regionach stanów Kentucky, Vermont czy Zachodniej Wirginii nagle poczuli się smutni i zaczęli brać niebezpieczne substancje! Nie. Ta konkretna katastrofa została stworzona przez koncerny lekowe (a teraz te giganty farmaceutyczne wciskają nam z pomocą usłużnych im polityków eliksiry zwane szczepionkami! – przypomina autor) – dodaje Tucker Carlson.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos