Journal of the American Medical Association (JAMA) opublikował właśnie nowe badanie pokazujące, że jedno dziecko na 500, które zostało „zaszczepione” przeciwko koronawirusowi, ma powikłania na tyle poważne, że wymaga hospitalizacji.

W artykule przyjrzano się 7806 dzieciom w wieku pięciu lat lub młodszym, które były obserwowane przez średnio 91 dni od pierwszego wstrzyknięcia zastrzyku m R N A firmy Pfizer.

Retrospektywne badanie kohortowe zostało przeprowadzone przy użyciu uwierzytelnionej ankiety internetowej z odsetkiem odpowiedzi wynoszącym 41 procent. Obejmowała ona rodziców lub opiekunów, którzy zapisali dzieci na szczepienie w Niemczech.

Wszelkie zdarzenia niepożądane zgłoszone u tych dzieci porównano z działaniami innych dzieci z „grupy kontrolnej”, które otrzymały szczepionki innych firm.

Stwierdzono, że odczyny niepożądane zgłoszone po wstrzyknięciu produktu Pfizer były porównywalne z szczepionkami innych firm.

Stwierdzono, że problemy z uszami, nosem i gardłem u dzieci w pełni zaszczepionych są o 537% wyższe niż u dzieci bez szczepień.

Bliższe przyjrzenie się badaniom pokazuje, że skutki uboczne w grupie dzieci zaszczepionych przeciw covid były znaczne.

Oto bardzo istotny statystycznie podział:

Objawy mięśniowo-szkieletowe: 155% wyższe
• Objawy dermatologiczne: 118 procent wyższe
• Objawy otolaryngologiczne: 537% wyższe
• Sercowo-naczyniowe: 36 procent wyższe
• Układ pokarmowy: 54 procent wyższy

Ogólnie rzecz biorąc, wszelkiego rodzaju objawy okazały się średnio o 62% wyższe w grupie dzieci zaszczepionych w porównaniu z grupą dzieci, które nie otrzymały szczepienia. Mimo tych danych naukowcy do opini publicznej podali informację, że obie grupy są „ogólnie porównywalne?”

Dane zawarte w badaniu należy ekstrapolować dalej, aby dotrzeć do prawdy o zastrzykach, to znaczy, że zabijają one znacznie więcej dzieci, niż przyznają naukowcy.

Wykazano, że wskaźnik śmiertelności w wieku poniżej 20 lat wynosi 0,0003%”, pisze Sean Adl-Tabatabai dla Newspunch .

Statystyki wykazują, że na kazde teoretycznie uratowane dziecko dzięki szczepionce przypada 500 dzieci , które trafią do szpitala.

Mimo to organy regulacyjne w Unii Europejskiej i Stanach Zjednoczonych zatwierdziły zastrzyki dla małych dzieci. Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ma również zatwierdzić szczepionki jako uzupełnienie oficjalnego harmonogramu szczepień dziecięcych.

Ile martwych dzieci potrzeba, aby przeciwstawić się śmiertelnej szczepionce?

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 

Category: Farmacjonizm

Related Videos