Nowa forma dyktatury nazywa się farmacjonizm.

W imię dobra publicznego i zagrożeń zdrowotnych będziemy zmuszeni do przyjęcia ograniczeń w naszym życiu. 

Światowa Organizacja Zdrowia będzie nam wprowadzać lockdown i tak zwane „prawa pandemiczne” jak im się spodoba. To z kolei oznaczać będzie, że wytępią również tradycyjne oraz „ludowe” metody leczenia, żeby farmacja nie miała już żadnej, nawet najmniejszej, konkurencji. Pani mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź w telewizji internetowej wRealu24 mówi wprost, bez owijania bawełnę: „Nietrudno dojść do wniosku, że w obecnych czasach światem rządzą ogromne koncerny farmaceutyczne. WHO jest instytucją już tak naprawdę prywatną, w 80 procentach finansowaną przez fundację Billa i Melindy Gates!”.

 

Trwa wojna nie tylko z wirusem, ale… z ludźmi i organizacjami

Musimy zatem mieć świadomość tego, że nie jesteśmy w stanie wojny wyłącznie z wirusem, ale z ludźmi oraz organizacjami, którym ten wirus daje gigantyczne pole manewru i okazję do pozbawienia nas praw ludzkich! Na to nie wolno nam się nigdy zgodzić!

 
 
 

Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź mówi jak jest o WHO i traktacie przeciwpandemicznym

Mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź mówi: – Traktat przeciwpandemiczny zmierza w tym kierunku, że dyrektor WHO całkowicie arbitralnie, bez, czy w oderwaniu od tego, jak wygląda sytuacja w danym kraju, czy pod kątem prowadzenia jakiegokolwiek postępowania wyjaśniającego, takiego epidemiologicznego, może podjąć decyzję o tym, że w danym kraju bądź na danym obszarze albo nawet na całym świecie ogłasza stan zagrożenia albo stan pandemii.

 

Państwa mają się bezwzględnie podporządkować WHO?!

 

– I wszystkie kraje są zobowiązane podporządkować się bezwzględnie wszystkim wytycznym WHO. Tam jest również mowa o wyeliminowaniu metod medycyny ludowej czy tradycyjnej, czy ziołolecznictwa. I to widać też, że w tym kierunku zmierza, więc naprawdę nietrudno dojść do wniosku, że aktualnie światem rządzą koncerny farmaceutyczne, które mają swoje strefy wpływów wszędzie, od polityki, przez WHO, ONZ – WHO to jest instytucja tak naprawdę prywatna – dodaje mecenas Tarnawa-Gwóźdź.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) / wRealu24 Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 

Category: Farmacjonizm
Views: 430

Related Videos