Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, wymaga transfuzji krwi, możesz chcieć uniknąć korzystania z Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. To dlatego, że grupa bezkrytycznie miesza zaszczepioną krew z niezaszczepioną krwią, teraz wiemy.

Powodem, dla którego jest to bardzo problematyczne, jest to, że zaszczepiona krew jest krwią skażoną , co oznacza, że ​​biorca otrzyma wszystkie białka kolczaste i inne toksyny wytwarzane przez zastrzyk u osoby, która je otrzymała.

Czerwony Krzyż w zasadzie zatruwa ciała ludzi, którzy już są chorzy i desperacko potrzebują czystej, zdrowej krwi – nie krwi zawierającej to, co zostało wpompowane w ramach Operacji Warp Speed.

„Nie oznaczamy produktów krwiopochodnych jako zawierających zaszczepioną lub nieszczepioną krew, ponieważ szczepionka Covid-19 nie dostaje się do krwiobiegu i nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa biorcy”, twierdzi Czerwony Krzyż.

„Jeśli masz obawy dotyczące bezpieczeństwa związane z potencjalnymi transfuzjami krwi, porozmawiaj ze swoim zespołem medycznym”.

Białka kolce Covid „wędrują swobodnie przez krwioobieg”, mówi ekspert

Problem wyszedł na jaw w odpowiedzi na zapytania dotyczące zaangażowania Czerwonego Krzyża w opiekę po huraganie Fiona, który spustoszył wyspę Portoryko.

Niektórzy obawiali się, że Czerwony Krzyż może zatruwać ludzi skażoną krwią i okazało się, że ich obawy były uzasadnione.

Zespół ds. mediów społecznościowych w Czerwonym Krzyżu najwyraźniej przeoczył niedawno opublikowane badanie pokazujące, że szczepionki Fauci Flu w rzeczywistości dostają się do krwiobiegu i powodują poważne problemy zdrowotne.

Randomizowane badanie kliniczne wykazało, że nadmierne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych jest znacznie wyższe u osób, których krew została skażona zastrzykami Operation Warp Speed.

„W badaniu Moderna nadmierne ryzyko poważnych AESI (15,1 na 10 000 uczestników) było wyższe niż zmniejszenie ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo (6,4 na 10 000 uczestników)” – wyjaśnia badanie.

„W badaniu Pfizer zwiększone ryzyko poważnych AES (10,1 na 10 000) było wyższe niż zmniejszenie ryzyka hospitalizacji z powodu COVID-19 w porównaniu z grupą placebo (2,3 na 10 000 uczestników).”

Wiemy, że AESI o współczynniku ryzyka wyższym niż jeden, co oznacza „podwyższone ryzyko”, obejmują poważne stany, takie jak zaburzenia krzepnięcia, zespół ostrej niewydolności oddechowej oraz zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia.

W maju 2021 r. inne badanie opublikowane w Science wyjaśnia bardziej szczegółowo, w jaki sposób zastrzyki z nosicielstwa ostatecznie trafiają do krwioobiegu, wbrew twierdzeniom zespołu ds. mediów społecznościowych Czerwonego Krzyża.

„Białko kolczaste nie jest uwalniane, aby samoistnie wędrować przez krwioobieg, ponieważ ma transbłonowy region zakotwiczenia, który (jak sama nazwa wskazuje) pozostawia je zablokowane” – wyjaśnił Derek Lowe.

„W ten sposób siedzi w samym wirusie i robi to samo w ludzkich komórkach”.

Lowe stwierdził dalej, że białka kolce szczepu kowboja spoczywają na powierzchni komórek mięśniowych i limfatycznych w barku w pobliżu miejsca wstrzyknięcia.

„Oczywiście część dawki szczepionki trafi do krwioobiegu” – dodał.

„Należy jednak pamiętać, że gdy cząsteczki mRNA lub adenowirusa uderzają w komórki poza wątrobą lub miejscem wstrzyknięcia, nadal powodują ekspresję białka Spike zakotwiczonego na ich powierzchni, nie wrzucając go do krążenia”.

Wniosek z tego wszystkiego jest taki, że nie można już ufać Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Jej zespół mediów społecznościowych kategorycznie okłamuje opinię publiczną na temat skażonej krwi, a czytelnicy powinni to zauważyć i uniknąć przyjęcia transfuzji krwi od grupy.

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos