Pandemioterroryści w natarciu! Nie jest wam teraz głupio?

Gdzie teraz pochowali się ci wszyscy wielbiciele mniemanej „pandemii”? Mowa o pandemioterrorystach z Polski i ze świata. Nie jest wam teraz głupio? Oni nadal prowadzą propagandę, jakoby nikt nigdy deklarował, że preparat zatrzyma wirusa. Ależ oczywiście, że właśnie to nam obiecywaliście! Wy nas po prostu okłamywaliście, oszukiwaliście. A co z nagraniem amerykańskich „elit”, które obiecywały zatrzymanie transmisji. Mowa także o nagraniach prezydenta. Na „ekspertów” z Polski przyjdzie jeszcze czas.

 
 
 

Tony Fauci zdemaskowany jako bandzior

– „Cóż, już nawet brooklyńskie zombie nie bronią Tony’ego Fauniego. Ten został zdemaskowany jako bandzior (odważne słowo! Ale prawdziwe – uwaga autora), którym faktycznie jest, ale jeszcze nie tak dawno stał na czele wszystkiego! A kiedy dowodził, powtarzał nam wielokrotnie, że jeśli się zascz…isz na kowid, to się nie zarazisz. Kropka! Wiemy to, Cytat: „Staniesz się ślepą uliczką dla wirusa”. Te słowa Fauniego były tak powszechnie przyjęte, że Twitter banował każdego, kto się z tym nie zgadzał lub to kwestionował” – mówi Tucker Carlson.

 

Panuje dezinformacja, czyli szprycowe absurdy i kłamstwa!

 

Carlson ma odwagę mówić dalej: – „Ale wkrótce stało się jasne, że te słowa same w sobie były dezinformacją, bo oczywiście, że możesz się zarazić i transmitować dalej pomimo szcz…nia”. Czyli z tego wynika, że te wszystkie szpryce, ten cały zamordyzm szcze…kowy, to był jeden wielki przekręt. Czy tutaj chodziło wyłącznie o ogłupienie ludzi na całym świecie i zbicie na ich naiwności fortuny? – „W zasadzie to nie powinno być niespodzianką, bo Pfizer nigdy nie prowadził badań w celu ustalenia, czy zapobiega transmisji kowida! Zatem można by pomyśleć, że to wiedzą, skoro i Fauci, i wszyscy w rządzie USA, i wszyscy w szkole Twojego dziecka, i wszyscy w telewizji to wiedzieli” – wyjaśnia Tucker Carlson. Czas zatem rozliczyć kowidokłamców!

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook), Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos