GUS opublikował statystyki, z których wynika, że w Polsce w roku 2021 była większa umieralność dzieci po porodzie i urodzenia śmiertelne niż w poprzednich latach. Ten film pokazuje jedną z przyczyn, ale nasze media mydlą nam oczy, że chodzi o zupełnie coś innego. Ich zdaniem większa śmiertelność wynika z utrudnień w dokonywaniu aborcji. 

Nie biorą pod uwagę (bo nie było pozwolenia), że część dzieci to ofiary naiwnych matek, które szczepiły się podczas ciąży, ponieważ zostały okłamane przez lekarzy, że to nie tylko nie szkodzi, ale nawet jest zalecane.

Statystykami łatwo można manipulować i dziwi mnie, ze nikt nie spyta o ilość aborcji i porównanie ich z ilością w roku 2021. Po dodaniu aborcji i zgonów dzieci mogłoby się okazać, że w sumie to umieralność jest mniejsza, ale nie dowiemy się tego, jeśli wyniki są dla ich teorii niekorzystne. 

Niestety media głównego ścieku nie służą prawdzie, a tylko propagandzie. 


Amputowana ręka noworodka po tym, jak mama wzięła "szczepionki" Covid i dziecko doznało zakrzepów krwi w łonie matki

Jeden z pierwszych znanych przypadków "szczepionki" koronawirusa Wuhan (COVID-19) przenoszonych z matki na dziecko wyszedł na jaw, demonstrując niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami dla kobiet, które są lub później decydują się zajść w ciążę podczas "pełnego szczepienia".

Mały Zack Reilly nie ma teraz ręki, jak wskazują raporty, po tym, jak musiała zostać amputowana niemal natychmiast po urodzeniu, kiedy odkryto, że dziecko rozwinęło skrzepy krwi zarówno w jego teraz usuniętej lewej ręce, jak i mózgu.

Dziecko zostało podobno urodzone w nagłym cesarskim cięciu w 37 tygodniu 11 lipca 2021 r. Powiedziano nam, że miał "posiniaczone i pęcherze" lewe ramię, a kończyna została usunięta po tym, jak skan MRI wykazał, że doznał udaru, gdy był jeszcze w łonie matki.

Ten udar zniszczył ramię i mózg dziecka, chociaż początkowo mówiono, że dostosowuje się "genialnie", zgodnie z doniesieniami medialnymi. Jego rodzice, z których jeden jest asystentem doradcy zawodowego Royal Navy, a drugi inżynierem telekomunikacyjnym, mówią, że podobał mu się jego pierwszy rodzinny grill, który sprawił, że byli dumni - ale zabawa nie trwała długo.

"Przez pierwsze kilka tygodni życia Zacka wydawało się, że jedna rzecz po drugiej idzie źle" - powiedziała matka chłopca. "To było po prostu rozdzierające serce."

Oprócz utraty i uszkodzenia ramienia oraz uszkodzenia mózgu, mały Zack ma teraz drgawki i nie uśmiecha się już
Libby mówi, że jej ciąża przebiegała gładko aż do ostatnich dni, zanim musiał zostać wcześnie urodzony. Zaczęła odczuwać "te ostre skurcze", mówi, "które myślałam, że to skurcze".

"Zadzwoniliśmy do szpitala, mówiąc, że myślimy, że to mogą być skurcze, ale powiedzieli, że to nie brzmi tak, jakbym była gotowa do wejścia" - powiedziała mediom. "Potem, następnego dnia, pogorszyły się i były tak bolesne, że nie mogłem poczuć, czy się porusza, czy nie, więc powiedzieli, że powinniśmy wejść".

Zack urodził się w wieku 6 funtów, 6 uncji i było bardzo jasne, mówi jego matka, że coś jest bardzo nie tak z jego ramieniem.

Urzędnicy szpitala ustalili, na podstawie czarnego i posiniaczonego ramienia chłopca, że doznał zakrzepu krwi wymagającego amputacji. Nie wspomniano o żadnym potencjalnym związku między katastrofalnym stanem zdrowia chłopca a szczepionkami przeciw grypie Fauci.

"Na początku jednak bardzo cierpiał i w pewnym momencie musiałam się zabrać, ponieważ było to po prostu zbyt denerwujące" - powiedziała Libby o usunięciu ręki nowo narodzonego syna.

Następnie dowiedziała się, że Zack ma uszkodzenie mózgu z powodu podejrzenia skrzepu, co może uniemożliwić mu korzystanie z niektórych mięśni. Może również być osłabiony, gdy dorośnie bez zdolności chodzenia, a nawet mówienia.

"Po prostu czułem się tak zdenerwowany z jego powodu. To tak, jakbyśmy zostali okradzeni ze wszystkiego – normalnej pracy, pierwszego spotkania z moim dzieckiem, a potem zdrowej, szczęśliwej rodziny.

Po zabraniu Zacka do domu po raz pierwszy, wydawał się uśmiechnięty i nieco szczęśliwy. Trwało to jednak tylko przez chwilę, ponieważ chłopiec przestał się uśmiechać w Boże Narodzenie i nagle zaczął mieć drgawki.

Powiedziano nam również, że Zack ma teraz "łagodny ubytek słuchu", na który musi teraz mieć aparaty słuchowe (Powiązane: Znajdziesz więcej historii o urazach i zgonach z powodu covid jab w CovidVaccineVictims.com).

"Ale nadal możesz z nim rozmawiać, a on rozumie cię bez nich" - twierdzi Libby. "Wróciliśmy do domu i świętowaliśmy, tańcząc razem w kuchni do muzyki".

Więcej powiązanych wiadomości na temat szkód spowodowanych przez szczepionki przeciw grypie Fauci można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com.
https://freedomfirstnetwork.com/2022/07/newborn-babys-arm-amputated-after-mom-took-covid-vaccines-and-baby-suffered-blood-clots-in-the-womb

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos