20 września 2021 roku (poniedziałek) w instytucie patologicznym w Reutlingen przedstawiono wyniki sekcji zwłok 8 osób. Te osoby zmarły po szczepieniu na Covid-19. Analizę tkanek przeprowadził prof. dr. Arne Burchardt, który jest patologiem oraz prof. dr. Walter Lang. Wcześniej wypowiedzi udzielił dr. Peter Schirmacher, który potwierdził te wyniki. W przypadku 40 zwłok poddanych autopsji, które zmarły w ciągu dwóch tygodni po zaszczepieniu się na Covid-19, w przypadku około jednej trzeciej śmierć nastąpiła w wyniku szczepienia.
NOP. “Wyszczepianie” narodu “eliksirem” niesie ze sobą niebezpieczeństwo?
NOP? Dlaczego media nie chcą nam o tym mówić? Konferencja była transmitowana na żywo i pokazane zostały mikroskopowe szczegóły zmian w tkankach. Co to zatem oznacza? Czy te wyniki badań, które przedstawili trzej profesorowie najwyższej klasy, nie poruszyły żadnego rządu? Dlaczego nie reagują na to służby? Z jakich powodów nie działa Rada Medyczna? Dlaczego w Polsce żaden liczący się instytut naukowy nie zainteresował się losem całego narodu „wyszczepianego” preparatami inżynierii genetycznej, które można określić z powodzeniem jako eksperymentalne? Te preparaty, zdaniem niemieckich naukowców, są przyczyną śmierci wielu osób.
Niezależne lekarze są ignorowani
Jak zatem na to wszystko powinniśmy patrzeć i jak to odbierać? Coraz częściej pojawiają się głosy z różnych stron, czy nie mamy do czynienia z globalnym ludobójstwem, zbrodnią wobec ludzkości, pewnym rodzajem ignorancji, pewnej amnezji? Musimy także wspomnieć o badaniach niezależnych autorytetów medycznych (profesorów, doktorów, wielu lekarzy), których opinie oraz wyniki badań są ignorowane przez ministrów zdrowia.
NOP to jest fakt. Niestety wielu polityków, szczególnie partii rządzącej w Polsce, nie przyjmuje tego do wiadomości. Wobec tego umiera wiele osób, nawet tych, którzy zaszczepili się na koronawirusa. NOP to poważna sprawa i nie możemy tego lekceważyć. Winą powinniśmy obarczyć także media głównego nurty, które swoim przekazem zakłamują rzeczywistość, a tak nie powinno być, gdyż powinny nas informować o wszystkim, nawet jeśli prawda jest bolesna.

Link do strony organizatorów konferencji:
https://www.pathologie-konferenz.de/

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm
Views: 2140

Related Videos