Prelegenci omawiają głęboko niepokojące informacje dotyczące eksperymentalnej szczepionki przeciwko Eboli podanej pracownikom służby zdrowia Denver Health w Kolorado. Kilka kluczowych punktów:

- Szczepionka nosi nazwę Ervibo i jest żywą szczepionką przeciwko wirusowi Eboli. FDA przyznała, że ma 31% wskaźnik wydalania, co oznacza, że może być przenoszona na innych.

- Podawanie szczepionki z żywym wirusem jest sprzeczne z zasadami świadomej zgody, gdyż zarówno biorcy, jak i osoby w ich otoczeniu nie są w pełni świadomi ryzyka zakażenia. Ponad 30% może wydalać żywy wirus Eboli.

- Poprzednie epidemie Eboli w Afryce były powiązane z tą i innymi żywymi szczepionkami wirusowymi, przy czym tysiące osób umierało nawet po kampaniach szczepień.

- W pobliżu Denver budowane jest nowe laboratorium wirusa Eboli/nietoperzy na poziomie bezpieczeństwa biosafety level 3, finansowane z 12 milionów dolarów amerykańskich podatników. Plany badawcze obejmują Ebolę, wirusa Nipah i koronawirusy.

- Laboratorium i szczepionka razem sugerują, że amerykańskie władze przygotowują pierwszych reagujących na przyszłe uwolnienie Eboli, możliwe z nowego laboratorium. Lekarze zastanawiają się, dlaczego oczekują Eboli w Kolorado.

- Badania nad funkcją zysku opisane są jako uczynienie wirusów bardziej zakaźnymi/śmiertelnymi, jak to miało miejsce w Wuhan z finansowaniem USA przed pandemią COVID. To równa się nielegalnemu biologicznemu prowadzeniu wojny.

- Wspomniane są większe siły, w tym Gates i Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), które promują depopulację oraz ich partnerzy, tacy jak BlackRock, którzy posiadają media, Big Pharma i kontrolują agendę "wielkiego resetu".

Lekarze i dziennikarz dochodzą do wniosku, że wydaje się to być wyjątkowo niebezpieczną i nielegalną sytuacją, celowo zagrażającą zdrowiu publicznemu w celu promowania różnych ukrytych agend. Zaleca się ściśle monitorować działalność nowego laboratorium.


Unikalny kompleks 3 najstarszych minerałów planety - szungitu, kwarcu górskiego i krzemienia.

Działanie:

  • wypełnia komórki organizmu  energią,
  • aktywuje proces detoksykacji,
  • zwiększa witalność,
  • zwiększa rezerwy adaptacyjne organizmu,
  • wzmacnia ochronę przeciwnowotworową,
  • normalizuje równowagę hormonalną i odporność.
  • KUP naSklepie.pl

SZUNGIT KRZEM KWARC - ZDROWA WODA

Chorujesz na raka, masz nowotwór? Skontaktuj się z naturopatą >> www.NaturoKlinika.pl 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | DMSO.

Umów się na badanie: https://naturoklinika.pl/

Zapisz się na otrzymywanie wiadomości na tematy zdrowotne: https://bit.ly/NaZrowie 

 

Category: Farmacjonizm

Related Videos