Moim zdaniem farmacja to przestępcy wysoce zorganizowani. 

„Oni jeszcze nie przetestowali szczepionki pod kątem zatrzymywania transmisji”

Czy Wy, drodzy Polacy, to rozumiecie? Oni wzięli od Europejczyków grube miliardy, ale nie ujawnią na jakich zasadach. W normalnym świecie takie osoby już dawno wylądowałyby w więzieniu. Cristian Terhes kontynuuje i krytykuje big-pharmę: – „A teraz się dowiadujemy, po ponad roku, że kiedy zażądali specjalnej autoryzacji rynkowej, to jeszcze nie przetestowali szczepionki pod kątem zatrzymywania transmisji. Pytam jeszcze raz: co oni ukrywają? Dlaczego nie są transparentni? Słyszeliśmy wczoraj… byłem w szoku. Pfizer wykorzystał okazję, żeby zrobić kampanię PR-ową, a nawet pouczał nas, dlaczego pytamy o to, a nie tamto? Kim oni są, żeby nam dyktować pytania? My jesteśmy wybrani przez ludzi dla ludzi!”.

 
 
 

Terhes: „Co Pfizer ma do ukrycia?”

– „Co Pfizer ma do ukrycia? To pytanie wszyscy sobie zadajemy, że prezes Pfizera Albert Bourla się nie stawił. Ciekawe, że kilka tygodni temu prezes Moderny – wiecie, krytykowaliśmy te firmy farmaceutyczne za brak transparentności, ale przynajmniej prezes Moderny miał dość odwagę, żeby zjawić się i odpowiadać na pytania. Nie odpowiedział wprawdzie na wszystkie nasze pytania, ale przynajmniej był obecny i zmierzył się z tymi pytaniami” – dodaje rumuński europoseł.

 

Szprycowe absurdy

 

– „Oczywiście, kiedy dowiedzieliśmy się, że prezes Pfizera postanowił nie przyjść i nie odpowiadać na pytania – to nie jest komisja śledcza. Prawo go do tego nie zobowiązywało, ale też nie groziłyby mu żadne karne konsekwencje, gdyby skłamał przed tą komisją” – zauważa Terhes.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv 

NIE BYŁO BADAŃ NA SKUTECZNOŚĆ SZCZEPIONKI PRZED JEJ ZASTOSOWANIEM

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm
Views: 1156

Related Videos