Ateizm w życiu ludzkim, czyli skrajne ideologie

– To system ateistyczny, skrajnie egalitarny, który człowieka stawia na równi z elementami przyrody ożywionej i nieożywionej, ale w dodatku jako największego szkodnika planety, którego liczebność trzeba odpowiednio ograniczyć. Jakkolwiek bowiem owe elity ciągle powołują się na dobro ludzkości i planety, to jak zobaczymy dalej, realizują koncepcję całkowicie sztuczną, antyludzką, wypracowaną w wąskich gronach specjalistów ekonomicznych i duchowych – następnie dopiero nadają im legitymację demokratyczną, ale w istocie z pominięciem procesu demokratycznego – mówi Arkadiusz Stelmach.

Jan Białek 2. RELIGIJNE WYMIARY WIELKIEGO RESETU.

Czy mamy do czynienia ze spiskiem przed ludzkości?

 

– Ostatecznie więc staje się to swego rodzaju spiskiem przeciw ludzkości, który już ujawnia swe złowrogie i szatańskie oblicze. Co jest celem „zrównoważonego rozwoju”? Jego cel jest tożsamy z celem rewolucji, czyli ustanowieniem stanu rzeczy w świecie i w człowieku, całkowicie sprzecznego z prawem naturalnym i Prawem Boskim. Ostatecznie celem jest zanegowanie, wykasowanie całej rzeczywistości! – grzmi Arkadiusz Stelmach.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos