Fragmenty rozmowy Jamesa Corbetta z Andrijem Klarić, która odbyła się 20 marca 2023 w ramach chorwackiego podcastu "Slobodni" (pełne nagranie z rozmowy znajduje się tu: www.corbettreport.com/interview-1792-james-corbett-redpills-the-croatians-on-cbdc)
Tematem rozmowy jest CBDC - cyfrowa waluta banków centralnych.
Stali widzowie mojego kanału już doskonale wiedzą, że CBDC to tylko jeden z elementów szerszej infrastruktury kontroli, która jest obecnie w błyskawicznym tempie wdrażana na całym świecie. Wprawdzie już samo CBDC dałoby banksterom bezprecedensowy zakres kontroli nad całą ludzką populacją, ale w połączeniu z identyfikacją biometryczną, cyfrowymi dowodami tożsamości, Paszportem Zdrowotnym, gwarantowanym dochodem podstawowym oraz systemem kredytu społecznego, cyfrowa waluta to najbardziej wszechstronny, inwazyjny i autorytarny mechanizm kontroli społecznej, jaki kiedykolwiek wymyślono.

Nie dajcie się nabrać na zapewnienia władz o „bezpieczeństwie, wygodzie, ochronie danych i pełnej anonimowości”, którymi będą nas mamić próbując uzasadnić konieczność wprowadzenia CBDC. To jedynie slogany mające ukryć rzeczywiste intencje stojące za wprowadzeniem tego totalitarnego systemu. W końcu jakoś trzeba plebsowi sprzedać to niewolnictwo; gdyby nazywać je wprost NIEWOLNICTWEM, nikt by go nie kupił.

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Wyeliminowanie gotówki i wprowadzenie waluty cyfrowej odda władzę nad całą globalną populacją w ręce bankierów i umożliwi centralnym planistom zaprojektowanie ludzkiego społeczeństwa według swego widzimisię, a następnie sterowanie każdym z jego członków od kołyski aż po grób.
Innymi słowy, CBDC kładzie ostateczny kres ludzkiej wolności.

I jeśli komuś wydaje się, że to co tu opisuję to jakaś dystopina wizja, która ma szansę ziścić się dopiero za kilkadziesiąt lat, to lepiej niech zejdzie na Ziemię i zapozna się z wydanym w maju 2022 r. raportem Banku Rozrachunków Międzynarodowych (dostępnym tu: https://www.bis.org/publ/bppdf/bispap125.pdf), z którego wynika, że aż 90% banków centralnych na świecie intensywnie pracuje nad wprowadzeniem własnych CBDC. I nie miejcie złudzeń: tak zwana "interoperacyjność" cyfrowej waluty umożliwi ostatecznie połączenie CBDC emitowanych przez poszczególne krajowe banki centralne w jedną wielką sieć, tworząc scentralizowany, globalny system nadzoru i kontroli.

Amerykański FED zapowiada wprowadzenie CBDC już w lipcu tego roku:
www.lifesitenews.com/news/federal-reserve-announces-july-launch-of-central-bank-digital-currency-infrastructure

Polecam też wizytę na stronie Europejskiego Banku Centralnego, gdzie w zakładce "Cyfrowe Euro" (www.ecb.europa.eu/paym/digital_euro/html/index.en.html) znajduje się graf przedstawiający planowane kroki wdrożenia CBDC w Europie: www.ecb.europa.eu/paym/digital_euro/shared/pdf/Digital_euro_project_timeline.en.pdf. Jak widać, oficjalne prace nad projektem trwają już od lipca 2021 r., a do końca 2023 r. projekt ma już być w zasadzie gotowy do wdrożenia.

Osobiście z przerażeniem śledzę postępy we wdrażaniu CBDC na całym świecie.
Na chwilę obecną aż 114 krajów, reprezentujących ponad 95% światowego PKB, rozważa wprowadzenie CBDC, 11 państw już w pełni ją wdrożyło, a 60 krajów (w tym wszystkie gospodarki G7) jest już w jakiejś fazie jej wdrażania (prototypowanie, programy pilotażowe lub etap aktywnego uruchamiania). 18 państw z grupy G20 znajduje się już w zaawansowanym stadium rozwoju CBDC, z czego 7 krajów jest już w fazie pilotażowej. Prawie wszystkie państwa G20 poczyniły w ciągu ostatnich 6 miesięcy znaczne postępy na tym polu i zainwestowały nowe środki w te projekty. Aktualnie prowadzonych jest na świecie 16 testów wdrożenia CBDC do transakcji transgranicznych. To prawie dwukrotnie więcej niż w 2021 r.
W tym roku 20 kolejnych państw podejmie znaczące kroki w kierunku wdrożenia programów pilotażowych CBDC.
Postępy we wdrażaniu CBDC na świecie możecie śledzić tu:
www.atlanticcouncil.org/cbdctracker
www.cbdctracker.org
www.corbettreport.substack.com/p/cbdc-a-country-by-country-guide
www.off-guardian.org/2022/05/06/report-90-of-nations-planning-central-bank-digital-currency

Polecam lekturę ninejszych artykułów na temat CBDC, które naprawdę pomogą Wam zrozumieć z czym mamy tu do czynienia i uświadomić Wam, że "waluta cyfrowa" CBDC to tak naprawdę nie jest już waluta. To system kontroli. I to kontroli absolutnej:
www.digitalassets.pl/globalna-waluta-cyfrowa-i-system-identyfikacji-co-planuje-bank-rozrachunkow-miedzynarodowych
www.iaindavis.substack.com/p/central-bank-digital-currency-is
www.www.technocracy.news/cbdcs-trojan-horse-for-total-control
www.coreysdigs.com/technology/the-rise-risks-of-central-bank-digital-currencies
www.corbettreport.substack.com/p/what-is-programmable-money

I na koniec bardzo ważny - najważniejszy! - artykuł: "Chcę powstrzymać CBDC - co mogę zrobić?", przedstawiający praktyczne sposoby stawienia oporu przeciwko wdrażaniu CBDC:
https://home.solari.com/i-want-to-stop-cbdcs-what-can-i-do/

Related Videos