Doszło do porozumienia Ukrainy i Rosji w kwestii transportu zbóż z Ukrainy. Ukrainie zapewni to pieniądze, a Rosja pozbędzie się oskarżeń o przyczynę światowego kryzysu. 

Każdy uważny obserwator wie, że kryzys światowy rozpoczął się długo przed napaścią Rosji na Ukrainę, Zapoczątkowało go ogłoszenie pandemii i zablokowanie przedsiębiorczości na świecie.

Wówczas odkryto, że istnieje banda Szwaba, która dąży do przewrotu światowego, którego celem jest by ludzie nie mieli niczego i byli szczęśliwi, czyli by stworzyć społeczeństwo szczęśliwych niewolników.

Banda Szwaba postanowiła uderzyć w nas z kilku stron jedną z nich jest bieda, którą wywołają inflacją i podwyżką cen energii. Winny kryzysu ma być Putin, a tymczasem Rosja dogadała się z Ukraina przy pomocy Turcji, że 3 porty będą uwolnione od blokady i będą mogły dostarczać zborze do innych krajów.

Globaliści Szwaba nie są zadowoleni, więc możemy się spodziewać że uniemożliwią realizację tych transportów. A odpowiedzialnością obarczą oczywiście Putina.

Jeśli tego nie pokrzyżują to stracą wygodną przyczynę kryzysu światowego.

Delegaci Rosji i Ukrainy nie chcieli siedzieć przy wspólnym stole i odmówili uściśnięcia sobie dłoni. Porozumienie zawarto na okres 120 dni z możliwością przedłużenia.

Do tego wszystkiego wtrącają się ludzie z ONZ ja ich nazywam bandą Szwaba, ale nie dlatego, ze Szwab rządzi, on jest tylko twarzą globalistów, którzy powołali także ONZ by posiadać władzę bez ujawniania swojej tożsamości, by rządzić z ukrycia. Dlaczego się ukrywają? Ponieważ ich cele są zbrodnicze, przy nich Hitler urósłby na świętego.

Przedstawiciele ONZ są tak kompetentni, ze ich wystąpienia przypominają bełkot.

Nie wiem, czy winny jest tłumacz redakcyjny, czy ambasador USA przy ONZ wyjawił niechcący prawdę, ale na portalu wPolityce.pl możemy przeczytać:

Category: Wojny

Related Videos