Russell Brand: Teorie spiskowe stały się PRAKTYKĄ! Mainstream dostrzega plany globalistów i Wielki Reset, bo tak bezczelnie i prymitywnie się go wprowadza!

Te teorie spiskowe stały się praktyką? Globaliści tak bezczelnie atakują zwykłych ludzi oraz ich prawa, że cały mainstream dostrzega, co oni planują! Kiedy kilka lat temu ktoś, kto mówił na przykład o światowym rządzie był uznawany za idiotę oraz taką osobę kierowano do psychiatry. Obecnie właśnie taki scenariusz jest realizowany pod płaszczykiem walki z Covid i to już nikogo w rzeczywistości nie dziwi!

Oni chcą uzależnić społeczeństwa od dostaw ze strony „władców świata”!

Od dawna wiele mówiło się o tym, że przemysł oraz rolnictwo będą niszczone, a następnie zabierane w ręce najbardziej wpływowych ludzi po to, żeby uzależnić społeczeństwa od dostaw ze strony „władców świata”. Dawno już mówiono, że cyfrowy pieniądz zastąpi gotówkę, a kiedy to się stanie, to będziemy mieć już niewolnictwo XXI wieku, gdzie kajdany zamieniliśmy na chip płatniczy. To będzie oznaczać że jak obywatel będzie niegrzeczny oraz nieposłuszny to będzie go można odłączyć. I co? Nawet NBP chwali się takim chipem.

Russell Brand o Baracku Obamie powie prawdę

Russell Brand mówi: „Dzisiaj rozmawiamy o Wielkim Resecie i początkach tego projektu. Jak wiara ludzi w demokrację, zwłaszcza w USA, słabnie od czasu kryzysu finansowego w 2008 roku. O tym, jak ludzie zostali zdradzeni przez administrację Baracka Obamy, w której wiele osób, łącznie ze mną, pokładało nadzieję, o której dzisiaj wiemy, że była złudnym optymizmem!”.

Russell Brand: Atak globalistów na rolników nie wynika z troski o klimat!

Czym jest Wielki Reset?

 

– Wielki Reset jest rozumiany jako projekt, którym chodzi o centralizację i skonkretyzowanie globalnej władzy. Centralnej władzy. Instytucje takie jak WHO, Światowe Forum Ekonomiczne, wydarzenia jak Davos, są publiczną odsłoną tych nikczemnych organizacji. Nie interesują nas teorie spiskowe, prawda? Ale chcemy poznać spiskowe fakty! Chcemy wiedzieć, czy odbywają się pewne wydarzenia, które pozwalają potężnym instytucjom, korporacjom, rządowym organizacjom publiczno-prywatnym, żeby stały się jeszcze bardziej potężne. Na czyj koszt? Na twój koszt! – dodaje Russell Brand.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) wolnosc.tv

 


Fakto.pl to społeczność osób, które z całego świata, ale w języku polskim informują o tym, co dzieje się wokół nich.

Każdy ma prawo do wiadomości. | Każdy może subskrybować wiadomości.

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos