Niniejsza prezentacja autorstwa Katherine Watt została przygotowana na potrzeby sympozjum pod hasłem 'Umocnienie globalnego trybu kryzysowego w dziedzinie zdrowia: Implikacje dla zdrowia i praw człowieka', która odbyła się w Dublinie w dn. 15-16 czerwca 2023.
Katherine Watt jest amerykańską pisarką, paralegalistką i badaczką prawa. Jej blog 'Bailiwick News' (https://bailiwicknews.substack.com) uważam za jedno z najlepszych i najbardziej rzetelnych źródeł informacji o prawnych aspektach operacji 'Covid', będącej zwieńczeniem trwającego od ponad wieku programu militaryzacji zdrowia publicznego, zapoczątkowanego uchwaleniem w 1913 r. amerykańskiej Ustawy o Rezerwie Federalnej. Blog jest poświęcony analizie architektury prawnej i historii systematycznego tworzenia ram legislacyjnych, dzięki którym przeprowadzenie operacji 'Covid' było w ogóle możliwe.
Katherine zaczęła zgłębiać ten temat, gdyż nie mogła pojąć jak to możliwe, że tak szeroko zakrojony, wielofazowy program depopulacji, zniewolenia i ekonomiczno-psychologiczno-biologicznego ataku na ludzkość trwa nieprzerwanie już kolejny rok, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony sądów i organów ścigania, bez pociągnięcia do jakiejkolwiek odpowiedzialności osób i podmiotów stojących za tym programem, mimo istnienia niezliczonych i niepodważalnych dowodów ich winy. Jak to możliwe, że największy spisek w historii świata toczy się przy pełnym poparciu i pełnej współpracy rządów i agencji regulacyjnych na całym świecie, a do tego wszystko zdaje się odbywać w majestacie prawa? Kiedy i w jaki sposób ci kłamcy, mordercy i złodzieje stworzyli ramy prawne umożliwiające im przeprowdzenie największej zbrodni w dziejach ludzkości, sfinansowanie jej za publiczne pieniądze, a do tego zapewnienie sobie całkowitej bezkarności?
Dziś mijają już 3 lata odkąd Katherine rozpoczęła swe badania, próbując znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania. Jej odkrycia są doprawdy imponujące! Powiem tak: dla mnie Katherine Watt jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd Ruchu Oporu. Chylę czoła przed jej determinacją, dociekliwością i przed pietyzmem, z jakim dokumentuje i analizuje historyczno-prawne tło bieżących wydarzeń.

Oto linki do wspomnianych w nagraniu dokumentów:

"Amerykański krajowy program bioterroryzmu":
https://bailiwicknews.substack.com/p/american-domestic-bioterrorism-program

"Wykorzystanie języka i prawa jako broni: Amerykański rządowy program bioterroryzmu od 1969 do Covid":
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.01.13-watt-k.-abstract-us-government-state-sponsored-bioterrorism.pdf

"Sekurytyzacja prawa dotyczącego zdrowia publicznego":
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.05.23-watt-k.-securitisation-of-public-health-us-origin.pdf

Ninejsza prezentacja w formie slajdów:
https://bailiwicknewsarchives.files.wordpress.com/2023/06/2023.06.14-public-health-emergencies-are-camouflaged-power-grabs-slide-deck.pdf

Link do oryginału nagrania:
https://rumble.com/v2u81jq-katherine-watt-june-14-2023-presentation-to-dublin-conference..html

Polecam poniższe artykuły autorstwa Katehrine:

"Wstrzykiwalna broń biologiczna na Covid-19 jako studium przypadku zalegalizowanego rządowego programu bioterrorystycznego":
bailiwicknews.substack.com/p/covid-19-injectable-bioweapons-as

"Prawne ramy Covid-19 Kill Box":
bailiwicknews.substack.com/p/legal-walls-of-the-covid-19-kill

"Rozporządzenia Komisji Europejskiej wprowadzają w życie globalny farmaceutyczno-militarny program masowego ludobójstwa":
bailiwicknews.substack.com/p/european-commission-regulations-implementing

"Amerykański Departament Zdrowia, Departament Obrony i Departament Bezpieczeństwa Narodowego jako organizacje terrorystyczne":
bailiwicknews.substack.com/p/how-can-hhs-dod-and-dhs-be-foreign

"Biomedyczne państwo bezpieczeństwa i państwowe programy bioterrorystyczne: sześć amerykańskich ram ustawowych":
bailiwicknews.substack.com/p/biomedical-security-state-and-state

"Bałwochwalstwo biotechnologii: Kontrakty Departamentu Obrony z firmą Pfizer unieważniły narodowe prawa i Konstytucje, a kompleks Departament Obrony / Departamentu Sprawiedliwości / Departamentu Zdrowia zastąpił krajowe legislatury i sądy":
bailiwicknews.substack.com/p/repost-biotech-idolatry-dod-pfizer

źródło: Georgina Orwell PL

Biorezonans w Kluczborku: www.naturoklinika.pl 

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO

Category: Farmacjonizm

Related Videos