20 marca 1969 r. Nieżyjący już dr Lawrence Dunegan ( 1923-2004 ) wziął udział w zadziwiającym wykładzie na spotkaniu Pittsburgh Pediatric Society. Wykładowcą był dr Richard Day ( 1905-1989 ), który w tym czasie był profesorem pediatrii w Szkoła medyczna Mount Sinai w Nowym Jorku. Day wcześniej pełnił funkcję dyrektora medycznego Amerykańska Federacja Planowanego Rodzicielstwa.

Dr Dunegan był studentem Dr Day na University of Pittsburgh i dlatego był z nim dobrze zaznajomiony. Później twierdził, że dr Day poprosił uczestników, aby nie robili notatek ani nie nagrywali tego, co miał im powiedzieć podczas tego wykładu. Coś, co dr Dunegan powiedział, że profesor nie jest w stanie zapytać o swoją publiczność. Powód, jak sugerował dr Day, było to, że wystąpiłyby przeciwko niemu negatywne konsekwencje – być może osobiste niebezpieczeństwo –, gdyby stało się powszechnie znane, że mówił o informacjach, które miał przekazać grupie.

Dr Day najwyraźniej powiedział także grupie, że to, co miał powiedzieć “, ułatwiłoby im dostosowanie się, gdyby wiedzieli, czego się spodziewać,” coś z dwuznacznego stwierdzenia, które stało się jaśniejsze w miarę mówienia Dr Day.

Insider “ System nowego świata ”?

Dr Dunegan miał wrażenie, że Dr Day mówił raczej jako osoba “ ”, a nie jako osoba, która przedstawiała teorię lub mówiła w kategoriach retrospektywnych. Wiedza Dr Daya wydawała się konkretna, gdy mówił o przyszłości i strategiach ludzi i organizacji, które miały określony plan dla świata –, który nazwał “ Systemem Nowego Świata ” – i którzy byli w stanie upewnić się, że plan został wykonany zgodnie z ustalonym harmonogramem.

“ Planujemy wkroczyć w XXI wiek z początkiem. Wszystko jest na swoim miejscu i nikt nas teraz nie powstrzyma ... ” – Dr Richard Day, 20 marca 1969 r., Cytowany przez dr Lawrence'a Dunegana

Najwyraźniej, kiedy wrócił do domu tej nocy, dr Dunegan spisał wiele z tego, co usłyszał od Dr Daya podczas tego wykładu, notatki, które trzymał dla siebie przez około 20 lat. W 1988 roku dr Dunegan nagrał na taśmie swoje wspomnienia z tego zadziwiającego wykładu z 1969 roku –, te taśmy stały się znane jako “ Taśmy Dunegan ”. Chociaż pamięć dr Dunegana mogła zostać przygaszona przez kolejne lata, był w stanie podać wystarczające szczegóły wykładu, aby umożliwić każdej oświeconej osobie dostrzeżenie, jakie mogą być prawdziwe cele trendów naszych czasów.
------------------------------------------------------------------------------------------
Dr. Richard Day wykładał na górze Synaj od 1968 r. Do przejścia na emeryturę w 1971 r. Wcześniej był krajowym dyrektorem medycznym Planowanego Rodzicielstwa ( 1965–1968 ); profesor i przewodniczący wydziału pediatrii na uniwersytecie w Pittsburghu ( 1956–1965 ); profesor i przewodniczący wydziału pediatrii w Downstate Medical School na Brooklynie ( 1953–1956 ) oraz profesor nadzwyczajny w College of Physicians and Surgeons, Columbia University ( 1935–1953 ) | New York Times Nekrologi, 16 czerwca 1989 r
-------------------------------------------------------------------------------------------
https://henrithibodeau.wordpress.com/2015/06/08/back-in-1969-dr-richard-day-made-some-astonishing-predictions-about-where-the-world-would-be-today/

 

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 

Category: Deprawacja

Related Videos