Youtuber @Zmywak podsumowuje to prosto: DOKŁADNIE TAK SAMO TŁUMACZYLI SIĘ NAZIŚCI. NIE WIEDZIELIŚMY, TYLKO WYKONYWALIŚMY ROZKAZY! Wiecie co jest najgorsze? Że ludzie faktycznie wybaczą, bo łykają tę propagandę tak samo, jak łykali propagandę COVID-u, jak dali się zamknąć w domach, jak godzili się nienawidzić niezamaskowanych czy niezaszczepionych, donosić na kaszlących, by służby zamknęły ich na kwarantannie i tak dalej.

 

Kim są niezaszczepieni?! Rząd nam mówi, co mamy robić!

– Niezaszczepieni to zwycięzcy w kategorii przewlekłe choroby i śmierć. – Ci którzy mogli wziąć, ale odmówili, muszą mieć odznaki „nie wziąłem”. – Trzeba podłożyć ogień wśród niezaszczepionych. – Ale to by oznaczało, że wśród ludzi, którzy wzięli i nie wzięli, prawa zachowają tylko ci, którzy wzięli. – Tak chłopcze! Rząd będzie ci mówił, co masz robić! Zamknij się, okaż szacunek innym ludziom i zaszczep się do cholery! (…) Takie były wypowiedzi wielu osób na temat przyjmowania szczepionek na Covid-19.

 

Oni wykluczyli połowę świata ze społeczeństwa!

– Tak, wiem, że wyrzuciliśmy z pracy dziesiątki tysięcy osób. Tak, wiem, że ponad połowę świata na jakiś czas wykluczyliśmy ze społeczeństwa. Tak, aresztowaliśmy tego 84-letniego starca, bo karmił w parku gołębie. My po prostu nie wiedzieliśmy, co robić! No my po prostu wykonywaliśmy rozkazy! Jak mnie pamięć nie myli, to dokładnie w ten sam sposób za II wojnę światową przepraszali naziści. Oni tylko wykonywali rozkazy!

 

Kim jest Emily Oster?! Co oni chcą jeszcze z nami zrobić?

– Z tematem „amnestii” wyjechała profesor Emily Oster w artykule opublikowanym na portalu The Atlantic. Kim jest Emily Oster? To jeszcze jedna amerykańska szanowana pani profesor, wykładająca na jeszcze jednym szanowanym uniwersytecie. Emily jest autorką wielu artykułów i wpisów na portalach społecznościowych, jak choćby tego epickiego ogłoszenia napisanego na Twitterze w roku 2021! „Zawstydzanie ludzi odmawiających igły chyba już nigdy nie przyniesie skutku. Więc jak zmusić ich do jedynej słusznej decyzji?”.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook), wolnosc.tv


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos