Biorezonans to technika medycyny niekonwencjonalnej, która ma na celu diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń poprzez analizę i regulację bioenergetycznego pola organizmu. Biorezonans wykorzystuje fakt, że każdy organizm emituje charakterystyczne fale elektromagnetyczne, a nieprawidłowości w tych falach mogą wskazywać na obecność choroby lub innych zaburzeń.

W kontekście pasożytów biorezonans może być stosowany w celu identyfikacji obecności tych organizmów w organizmie, a także ich eliminacji. Pasożyty wytwarzają charakterystyczne fale elektromagnetyczne, które można wykryć za pomocą urządzenia biorezonansowego. Główną zasadą biorezonansu jest porównywanie fal elektromagnetycznych organizmu ze znanymi wzorcami, które są powiązane z różnymi chorobami i stanami zdrowia, w tym z obecnością pasożytów.

Przebieg typowej sesji biorezonansu na pasożyty może wyglądać następująco:

Elektrody lub czujniki są umieszczane na różnych częściach ciała pacjenta, najczęściej na skórze dłoni i stóp. Mogą być również wykorzystywane elektrody na ucho lub specjalne urządzenia do pomiaru bioenergii.

Urządzenie biorezonansowe emituje różne fale elektromagnetyczne, a ich rezonans z organizmem pacjenta jest monitorowany i analizowany.

Podczas sesji biorezonansu, specjalista może wprowadzić dane dotyczące pasożytów, aby porównać je z faktycznymi reakcjami organizmu pacjenta. Może to obejmować informacje o charakterystycznych wzorcach elektromagnetycznych związanych z różnymi rodzajami pasożytów.

Na podstawie odczytów i analizy fal elektromagnetycznych organizmu pacjenta oraz porównania ze wzorcami znanymi pasożytów, specjalista ocenia obecność i rodzaj pasożytów w organizmie.

Każdy pasożyt ma częstotliwości, które go zabijają i właśnie to wykorzystują urządzenia biorezonansowe do eliminacji pasożytów. 
Urządzenie takie można zakupić sobie do domu lub skorzystać z  terapii u naturoterapeuty. Szczegóły www.naSklepie.pl
Tel. do konsultanta Process Technologies: 696 653 888 

Zapisz się na otrzymywanie wiadomości o zdrowiu na emaila: https://bit.ly/NaZrowie 


 

 

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło