Mislav Kolakusic, chorwacki członek parlamentu w Unii Europejskiej, rzucił w tym tygodniu bombę, nazywając zakup 4,5 miliarda dawek szczepionek dla 450 milionów mieszkańców UE „największym skandalem korupcyjnym w historii ludzkości”.

Kolakusic żartobliwie nazywał przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen (Urszula, która wodę leje) „Panią 4,5 miliarda dawek”, ponieważ to ona jest odpowiedzialna za to masowe oszustwo na Europejczykach.

Powiedział – „Dzisiaj 10 z nas posłów do PE zadało jej następujące pytanie: Czy przedstawi nam, posłom do Parlamentu Europejskiego, a także obywatelom UE, których rzekomo reprezentuje, treść korespondencji, jaką prowadziła z firmą Pfizer podczas zamawiania 4,5 miliarda dawek szczepionek w czasach, gdy nie było absolutnie żadnego dowodu na skuteczność, lub szkodliwość tego produktu?” – powiedział Kolakusic.

„Wyobraź sobie cztery i pół miliarda dawek dla 450 milionów ludzi”.

Na podstawie tej liczby i z wyłączeniem Wielkiej Brytanii, ponieważ nie jest ona już częścią UE, oznacza to, że Von Der Leyen i jej koledzy spodziewają się wstrzyknąć każdemu dziecku w Europie 10 oddzielnych dawek „czegoś, czego nikt na świecie poza może dwiema lub trzema osobami wiedzą, co zawiera” – powiedział Kolakusic.

Na początku tego roku, Kolakusic pojawił się na pierwszych stronach gazet , wypowiadając się przeciwko polityce obowiązkowych szczepień, porównując ją do „kary śmierci”.

Kolakusic zwrócił wówczas uwagę, że ci sami ludzie, którzy sprzeciwiają się karze śmierci dla przestępców, wydają się nie mieć problemu z „dziesiątkami tysięcy obywateli” w tamtym czasie, którzy „umarli z powodu skutków ubocznych po szczepionce”.

„Obowiązkowe szczepienia są karą śmierci i spowodują egzekucję wielu obywateli” – głosił Kolakusic.

Od tego czasu Kolakusic nadal mówi prawdę o tym, że nikt, z wyjątkiem nielicznych wybranych na szczycie babilońskiej piramidy, nie wie, co naprawdę zawierają te preparaty, ani co tak naprawdę robią z ludzkimi ciałami i, co ważniejsze, z ich DNA.

Powiedział – „Nie sądzę, aby jakikolwiek rząd czy agencja europejska dokładnie wiedziały, co jest w tym produkcie” – powiedział Kolakusic przed pozostałymi eurodeputowanymi. „Nikt tego nie wie. I nikt ci tego nie mówi."

Do tej pory ujawnił, że ani jeden wiarygodny fragment badań medycznych nie został przekazany jemu ani innemu posłowi do PE do wglądu, ani też nie przekazano go komisji COVID Parlamentu Europejskiego ani Europejskiej Agencji Leków (EMA).

"Jak to możliwe?" on zapytał. „Mówimy tutaj o korupcji”.

„Zakup 4,5 miliarda produktów z zamiarem wstrzyknięcia ich ludziom, bez wiedzy, co jest w środku, to z pewnością afera korupcyjna w historii ludzkości, nie tylko w historii UE” – podsumował.

4,5 miliarda dawek szprycy, czyli PRZYJAŹŃ von der Leyen z prezesem Pfizera!


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Category: Farmacjonizm

Related Videos