Po tym, jak Pfizer otrzymał sądowy nakaz ujawnienia setek tysięcy dokumentów związanych z ich eksperymentalną szczepionką, naukowcy odkryli poważne sygnały bezpieczeństwa, które zostały zignorowane przez rządowe organy regulacyjne. Jest wystarczająco dużo dowodów, aby sugerować, że szczepionki mRNA stanowią zagrożenie dla ciąży i przyczyniają się do niepłodności zarówno u kobiet, a także u mężczyzn.

Białka kolców szczepionkowych koncentrują się w dystalnych narządach, uszkadzając funkcję jajników.

Po pierwsze, zmodyfikowane białko kolczaste, które jest jest w szczepionkach ma tendencję do koncentrowania się w jajnikach kobiet. Producenci szczepionek wcześniej twierdzili, że białka kolców są neutralizowane w mięśniu naramiennym natychmiast po szczepieniu. Zamiast tego białka kolczaste unikają wykrycia przez układ odpornościowy, powodują stan zapalny w całym ciele i koncentrują się w różnych narządach, w szczególności w jajnikach.

W badaniu białka kolca indukowane szczepionką dotarły do ​​wątroby, śledziony, serca, przysadki mózgowej, tarczycy i jajników, powodując po drodze uszkodzenia.

Dane z brytyjskiego Public Health Scotland pokazują ogromne, rzeczywiste konsekwencje zatrucia jajników kobiet. Liczba kobiet cierpiących na raka jajnika w 2021 r. była wyższa niż odsetek zachorowań na raka jajnika w latach 2017-2020.

Badanie pokazuje, że szczepionka Covid-19 uszkadza męskie plemniki

Po drugie, izraelskie badanie pokazuje, że mężczyźni otrzymujący szczepionkę doświadczają znacznych strat w „całkowitej liczbie ruchliwych” plemników z wytryskiem. Zaszczepieni płci męskiej wykazali średnie zmniejszenie liczby plemników o 22% trzy miesiące po przyjęciu dwudawkowej serii zastrzyku Covid-19. 

W końcowych pomiarach pozostała 19% redukcja plemników. Badanie, opublikowane w czasopiśmie Andrology , było pierwszym, które pokazało, jak szczepionki na Covid-19 wyludniają Ziemię, atakując męską płodność.

Szczepienia przeciw Covid zwiększają ryzyko poronienia, oraz nieprawidłowej implantacji.

Dane pokazują, że szczepionka zwiększa ryzyko nieudanej implantacji, poronienia i samoistnej aborcji.

Okazuje się, że szczepionki przeciw Covid-19 uszkadzają układ hormonalny organizmu, powodując stan zapalny, który szkodzi normalnej syntezie białek i równowadze hormonalnej.

W dokumentach Pfizera pochowana jest ważna obserwacja dotycząca utraty ciąży. Spośród 34 znanych ciąż narażonych na szczepienie Pfizer Covid-19 przed lutym 2021 r. 23 zakończyło się poronieniem! Kolejne dwie ciąże zakończyły się przedwczesną śmiercią dziecka; dwóm orzekła śmierć wewnątrzmaciczna; jeden był śmiercią noworodka; a pięć miało nierozstrzygnięty wynik. Spośród 34 przypadków tylko jedna z ciąż zakończyła się normalnym wynikiem.

Ciekawe badanie na szczurach.

W badaniu, które Pfizer wykorzystał do promowania bezpieczeństwa szczepionki, zbadano wpływ szczepionki na 21 szczurów i porównano z 21 szczurami, które nie otrzymały szczepionki.

W badaniu pominięto cały zestaw informacji dotyczących zwiększonego ryzyka powstawania nadliczbowych żeber lędźwiowych w grupie zaszczepionej. Te pominięte dowody wykazały, że szczepionka z większym prawdopodobieństwem powoduje nieprawidłowe tworzenie się płodu i wady wrodzone.

Prawdopodobieństwo wystąpienia wady wrodzonej było większe o 295% w grupie zaszczepionej. Ponadto liczba zapłodnionych jajeczek, które nie uległy zagnieżdżaniu , była dwukrotnie bardziej prawdopodobna w grupie zaszczepionej. Organy regulacyjne nie uwzględniły tych sygnałów bezpieczeństwa, a zamiast tego napisali: „Badania na zwierzętach nie wskazują na bezpośrednie ani pośrednie szkodliwe skutki w odniesieniu do ciąży”.

Jak można w ogóle ufać regulatorom leków i producentom szczepionek? 

W obliczu spadku liczby plemników u mężczyzn, poronienia, bezpłodności i wzrostu zachorowalności na raka jajnika , nękane populacje świata muszą wstać i powiedzieć: „Nigdy więcej!”


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

 

Category: Farmacjonizm

Related Videos