Kilka słów komentarza. Nie jestem pewny, czy Biber jest z nami szczery, czy tylko szuka rozgłosu. Udar, który dostał może być łagodną formą szczepionkowicy, czyli problemów po wiadomo jakim preparacie.
Nie ulega jednak wątpliwości, że świat rozrywki jest mocno powiązany z kabalistycznym Babilonem Wielkim, opisanym w księdze Objawienia.

Faktycznym i bardzo poważnym problemem jest właśnie Babilon Wielki znany też pod nazwą Wielka Nierządnica. To są określenia biblijne, a w obecnym świecie używa się określeń w rodzaju, Globaliści, Kabała, Iluminati itp.

Księga Objawienia opisuje władzę jaką ci ludzie mają nad światowymi rządami. Proroctwo zapowiada jednak zagładę tej grupy trzymającej władzę. Przy okazji opisu zagłady proroctwo mówi o uwolnieniu świata rozrywki od wpływów tych ludzi.
 
Czytamy w Objawieniu:
A dźwignął jeden Poseł potężny, kamień wielki jak młyński i rzucił w morze, mówiąc: "Tak gwałtownie będzie zniszczony Babilon, wielkie miasto, i nie będzie już go. I głos harfiarzy i muzyków, i fletnistów, i trębaczy nie będzie słyszany już u ciebie, i żadnego rzemieślnika jakiegokolwiek rzemiosła nie znajdą już u ciebie, i głosu kamienia młyńskiego nie będzie słychać u ciebie. I światła lampy nie będzie u ciebie. I głosu oblubieńca i oblubienicy nie będzie słychać u ciebie: ponieważ kupcy twoi byli możnowładcami ziemi, ponieważ w farmacji twojej oszukane zostały wszystkie narody - i u ciebie krew proroków i świętych została znaleziona, i wszystkich zamordowanych na ziemi".
 
Czy zwróciłeś uwagę na słowa, że muzyków nie będzie już w Babilonie Wielkim, który rządzi całym światem? Albo zapowiedź, że ci dzisiejsi władcy nie będą mieli światła? Światło to Iluminati. Słowa o kupcach można uwspółcześnić mówiąc o korporacjach. proroctwo powstało prawie 2000 lat temu, dziś mogłoby wyglądać tak: 

Zniknie ślad po globalistach. Stracą władzę nad światem rozrywki, nikt nie będzie chciał dla nich pracować. Stracą władzę nawet nad światem nauki i nad edukacją. Ponieważ wykorzystywali swoje potężne korporacje i oszukiwali ludzi swoją farmacją. Odpowiadają za wojny i śmierć milionów niewinnych ludzi, w tym także za śmierć sług Bożych.
 
Zanim jednak upadnie Babilon Wielki muszą spełnić się inne proroctwa, jeśli chciałbyś je poznać, to zapraszam na mój kanał na youtube.com/@JeszuPanem

Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos