Pierwsze informacje jakie zaczęły być odtajane chociaż nadal były anonimowe donosiły, że ich celem ma być zmiana pogody. I tak dało się to odczuć na spryskiwanych terenach.

Aluminium zawarte w chemtrails powoduje odbijanie promieni słonecznych w głąb atmosfery przez co nie docierają one do powierzchni ziemi i klimat się ochładza. Następne odtajenia - samoloty rozprzestrzeniają aluminium i bar co uważa się za zagrożenie zdrowia dla człowieka. Mikroskopijne cząsteczki aluminium i baru w powietrzu mogą przedwcześnie zabić.

Coraz to nowsze dokumenty wyciekały z Międzynarodowego Panelu ds. zmian klimatu, np. infekcja nasion. Na terenach spryskiwanych ludzie zaczęli zgłaszać ataki astmy; zarówno u dorosłych jak i u dzieci, zwiększyła się zachorowalność na alergię i krwawienia z nosa. Szpitale w Kanadzie zaczęły odnotowywać ciężkie zachorowania na drogi oddechowe, zapalenie płuc, choroby serca, bóle stawów, nagłe skrajne zmęczenie, zawroty głowy, silne bóle głowy, krótkotrwałą pamięć, brak koncentracji, krwawienia z nosa, bóle gardła, drżenie powiek.

U pacjentów podejrzanych o skażenie chemtrails zaczęto obserwować spadek temperatury ciała. Pomimo, że oficjalne raporty utrzymują, że opryski nie mają nic wspólnego z zachorowaniami to jednak analiza próbek włosów chorych pacjentów w Kanadzie wskazuje na znacznie wyższy poziom aluminium niż zwykle. Z całego świata dochodzą nas słuchy o skażeniu ciężkimi metalami powietrza, wody, ziemi.

Niszczone są nasze umysły, nasza ziemia chociaż jeszcze widzimy zieleń lasów, łąk, to na coraz większych połaciach wygląda jak spalona, zdaję sobie sprawę co się za tym kryje... Ale założę się, że większość ludzi nie widzi, że nasza planeta ginie z rąk niewidzialnych prześladowców.

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos