Wielki Reset Klausa Schwaba jest teraz dość głośnym tematem. Czy więc wszystkie “teorie spiskowe” zostały zdemaskowane!

Nic z tych rzeczy, po prostu ujawniono to, co jest możliwe do wyjaśnienia w “przyjemny” sposób. Cyfryzacja, a więc wygoda, do tego wspaniałe możliwości, jakie daje technologia (np. implanty, wymienne narządy itp), do tego świat odporny na pandemie, wojny, pod opieką wielkiego rządu globalnego – to wszystko pięknie brzmi! I właśnie dlatego jest to tylko wierzchołek góry lodowej – wstęp. Za Wielkim Resetem podążą kolejne, gigantyczne zmiany, które on umożliwi: technologia stale podłączona do globalnej sieci pozwoli na nadzór i wyrugowanie inaczej myślących (konserwatystów), nowe cyfrowe finanse pozwolą kontrolować poczynania ludzi – do tego z kolei posłuży system społecznej oceny na wzór tego, co znamy z Chin.

 

Kolejna teoria spiskowa?
Kolejna teoria spiskowa? Nic z tych rzeczy – Trudeau właśnie zaczyna wprowadzać to w Kanadzie. Tam system tzw. social credit score będzie warunkował, czy obywatel jest dostatecznie grzeczny, by pozwolić mu podróżować samolotem za granicę.

 

Klaus Schwab: „Rok 2022 to rok Wielkiego Resetu!”
– Ostatnio, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab, znany też jako człowiek stojący za Wielkim Resetem, powiedział, że „Rok 2022 to rok Wielkiego Resetu”. Ale co, gdybym wam powiedział, że Wielki Reset to jedynie początek czegoś znacznie większego, co czeka tuż za rogiem? Podobnie jak w boksie, prawdziwy profesjonalista nigdy nie próbuje wyprowadzić kończącego ciosu od razu. Zawsze jest cios poprzedzający, na przykład prosty – mówi Daniel Kwak.

Upada system oparty na dolarze | Nadchodzi nowe

Jak to jest w boksie i w szachach?

– W gruncie rzeczy najpopularniejszą kombinacją w boksie jest 1-2, czyli prosty, a po nim sierpowy, który może powalić przeciwnika. Teraz, w 2022 nasz przeciwnik rzeczywiście zaatakuje prostym, który znamy jako Wielki Reset Jednakże jest coś, co nastąpi potem, coś znacznie poważniejszego, kończący cios. Tak jak w szachach, mat jest często niespodziewany. Czym zatem jest ten kończący cios? – dodaje Daniel Kwak.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos