Nie tylko w naszym kraju, ale praktycznie na całym świecie, rozmaitymi metodami realizowany jest ten sam scenariusz. Wkrótce, jeśli nie zostanie to zatrzymane, poprzez rosnące ceny i problemy z dostępem do żywności, głód po długim czasie powróci do Europy, czy też do Stanów Zjednoczonych! Tego z pewnością nie chcemy. Globaliści na pewno, bowiem do tego prowadzi nieuchronnie ich agenda, której nie zamierzają porzucić ani po Sri Lance, ani też przez kryzys energetyczny, wojnę, czy też C19.

Co z tymi kryzysami na świecie?! Kto tego chce?

Jest właśnie przeciwnie, gdyż każdy kryzys jest im bardzo na rękę i przyspieszają, gdy tylko się on wydarzy! Czy to jest dziwny zbieg okoliczności? Czy to wyssana z palca teoria spiskowa? Zdecydowanie nie! Ci kłamcy wmawiają nam, że zależy im na tym, aby świat był lepszy. Świat jest lepszy wtedy, gdy nie jesteśmy biedni, bo tylko ludzie na bezpiecznym poziomie finansowym dbają o zdrowie, planetę, a także o jakość żywności.

 

Globalistów kontrola nad światem! Oni chcą naszej biedy…

Jednak dla globalistów człowiek, który jest bogaty i zasobny jest wrogiem dla nich, bo ma wolność, której w każdej chwili może użyć do obrony własnej oraz swoich bliskich. Zróbmy więc tak, żeby ludzie mieli pieniądze, żeby nie było biedy, ale zróbmy to w mądry sposób. Zatem dajmy ludziom wędkę, a nie rybę.

„STOP korposocjalizmowi!”

 

Nie zabierajmy ludziom to nie będziemy wtedy musieli ciągle „pomagać”. Oprócz tego nie okradajmy ludzi, to nie będziemy musieli ciągle dawać. Dobrobyt, a szczególnie troska o siebie nawzajem i swoją planetę powstaje tam, gdzie mogą korzystać ze swojej wolności, predyspozycji oraz zasobów. To wszystko jest wymagane po to, aby realizować własne pomysły oraz pożyteczne przedsięwzięcia. Powiedzmy zatem: „STOP korposocjalizmowi i władzy globalistów!”.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook) Wolnosc.tv

 


Zadbaj o swoje zdrowie jednocześnie wspierając Fakto.pl – zrób zakupy naturalnych ziół i suplementów naSklepie.pl dla siebie i swoich bliskich. 

Złoto i srebro koloidalne. | Suplementy. | Naturalne zioła. | Książki. | Dekoracje obrazy i szkice. | DMSO. | Rękodzieło

Related Videos